Keresés

Aktív témák

  • KKaresz45

    senior tag

    válasz Wolverine #350 üzenetére

    GOG-os verzióm van. Lehet, hogy nem jól írtam körül a problémát.

    A játék működik, tehát az alap funkciókkal nincsen baj. A telepítés szerintem nem bugos. Viszont amióta regisztráltam a játékot, a launcher minden idításánál megpróbál kapcsolódni a CD Projekt Red szerverhez, (gondolom, hogy DLC letöltés, patch keresés céljából). Általában ez nem sikerül, és a bal alsó sarokban ezt "connection error" üzenettel jelzi. Ilyenkor elindul a launcher, csak az online funkciók nem elérhetőek (halványan látszanak a menüben). Be tudok lépni a grafikai beállításokba, és el is tudom indítani a játékot.

    De előfordul, hogy nem jön be a menü, ilyenkor nincsen "connection error" üzenet, csak a witcher medál a képernyő közepén. Valószínűleg rosszul fogalmaztam, a gép nem fagy le, hanem a launcher "nem válaszol" a windowsnak (Win 7 64 bit). A gép megy rendesen, más taskok működnek, a hőmérsékletek rendben vannak. Ebből arra következtetek, hogy a rendszer nem instabil. Attól tartok, hogyha elérhetőek lesznek a szerverek, azaz nem kapok majd connection errort soha, és a problémám még mindig fenn áll, akkor nem fog menni a launcher, mert mindig kiakad. Ha ez így lesz, akkor hogyan tudok majd DLC-t meg patchet letölteni? Ezért kérdeztem, hogy vajon másnál csinálja-e ezt, mert ha igen, akkor ez egy általános probléma, és nem aggódom miatta.

    Ami a legfurcsább az egészben, hogy a játék regisztrálását engedte, kiírta, hogy sikeres volt. Ez vajon hogyan lehetséges, hogyha állnak a szerverek?

Aktív témák