Hirdetés

Aktív témák

  • KKaresz45

    senior tag

    válasz Tompo92 #658 üzenetére

    Figy, ez a törős téma már néhányszor ki lett beszélve, ha nem is itt, de rengeteg más fórumon. Ez a játék azoknak készült, akik fizetnek érte. Ez egy termék, azért csinálták meg, mert a készítők pénzt akartak vele keresni. Ha mindenki törttel akart volna játszani, akkor nem csinálták volna meg, mert senki nem fizetett volna érte, ergó nem kerestek volna vele semmit, és akkor neked sem lenne mivel szórakozni. Itt a fórumon a döntő többség megvásárolta a játékot valamilyen formában. Ez az én olvasatomban azt is jelenti, hogy mi pénzeljük a te ingyenes szórakozásodat is.

    Részemről mondjuk ez nem katasztrófa, nekem végülis nem fáj, én akkor is megvettem volna, ha te nem játszanál (bár az elgondolkodtató, hogy ha többen megvennék, annak milyen hatásai lennének, talán nem döglődne a PC-s játékpiac... ). Meg álszent sem akarok lenni, bizony, én is blicceltem már a villamoson, és volt idő, hogy én sem engedhettem meg magamnak az eredeti játékot, néhány évvel ezelőtt még én is a virágboltba mentem.

    De ha már ez így is van, legalább ne akard azt éreztetni, hogy nekünk kell szarul éreznünk magunkat amiatt, hogy nem segítünk neked egy olyan problémában, ami nekünk lehet, hogy nincs is, mert mi becsületesen játszunk. Az őszinteségért piros pont, ne gondold, hogy nem értékelem, de sajnos ez a tényeken nem változtat.

    Egyébként maszi99 válaszolt a kérdésedre a #629-es hsz-ban, csak neked fontos megsértődni valód volt. Ha van egy trófeád, akkor lesz több is, csak nem volt szerencséd eddig. Nekem például még egy sincs, bár én még nem is tartok ott, ahol te. Lehet, hogy az a baj, hogy eredeti verzióm van? :)

Aktív témák