Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • centrino

    aktív tag

    válasz NoOne1976 #23008 üzenetére

    alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""

    PC, Solo (Lincolnon+4 direktivával kb 9-10 target loot esik körönként)

    Igazából nekem ez vált be leginkább mind Lincoln+4 direktiva (minden kivéve Pistolero) farming, mind open world farming-ra. Pestilence-hez csak a weapon damage számít, CHC/CHD "lényegtelen". Minél magasabb a weapon damage, annál nagyobb a DoT sebzés. Próbáltam Fox kneepad-el is, de Sawyer jobbakat produkál, és megdobja kicsit legalább az armor-t is. Nagyon bevált a 3pc Striker és a Perfect Braced, Pestilence el csodát tesz a weapon handling és a plusz Rate of Fire. Striker még módosítás alatt, Háromból kettőn weapon handling van, ezeket majd cserélem Headshot damage-ra. (Hatalmas Accuracy és Stability miatt szinte pálya másik feléből lehet nyomatni LMG-vel a folyamatos headshotot, arról nem is beszélve h milyen vicces az M1A val sorozni, meg sem moccan a célkereszt)

    Fegyverek: Pestilence, Bakers, New Reliable, Merciless (de szinte akármi, ami profitál a weapon handling-ből pl Bullet King, de shotik is teljesen máshogy viselkednek, és nem beszélve arról hogy az LMG-k reload speed-je kb mint az AR-eké weapon handling nélkül)

    Pestilence DoT nem a legmagasabb ezzel a build-el, kb 900.000, de a weapon handling és rate of fire miatt sokkal gyorsabban fel lehet tolni.

    Nem gyors, kapkodós a build, de azt nem is szeretem, viszont Heroic mission-ök direktivákkal nehezítve, Heroic CP-k, Rouge Agent-ek... egyre megy, szinte már könnyű. Stiker Drón segít az aggro-ban, és ha "Fog of War" direktiva be van kapcsolva, akkor segít az enemy észlelésében is.

    Mindenki más build-hez szokott, mást szeret, nekem ez a favorit, ez a leghatékonyabb.
    50 Heroic+4 Lincoln-on nem volt Revive, használtam max 4-5 health pack-ot, átlagban 10-12 perc egy run. 25-30 Heroic CP 2x volt Revive, amikor Rouge Agent-ek túl közel, túl kicsi térben kaptak el.

    Ha nagyon unjátok a szokott buildet, akkor egy próbát megér, viszonylag egyszerű összerakni, és baromi jó "újratanulni" a fegyvereket, mi hogyan viselkedik, ha "végtelen" az Accuracy, Stability és villámgyors az újratöltés....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák