Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PNP

    őstag

    válasz DIEGO15 #52246 üzenetére

    A129 Duo-nak rohadt vastag a két kamera közötti kábele (a Plus-ban nem tudom, hogy ezen változtattak-e), nekem Swiften le kellett hozzá pattintani az A oszlop burkolatát.

  • 2ozzmexy

    aktív tag

    válasz DIEGO15 #52246 üzenetére

    Nem tudom mennyire látszik:
    alt="" title=""

    Tudom, trehány, de megpróbálhatod benyomni a műanyag elem mögé.
    A trükk az, hogy összerakod az egészet, felszereled az elsőt és a két kábelt egyszerre vidd és ha rendes munkát szeretnél végezni, akkor az A oszlop borítását a tetőnél le kell venned, hogy a légzsák odanyúló része alá tudd betenni. Amint még leírnék a témában, hogyha leveszed a műanyag elemket, akkor a gyári kábelezés mellé is befűzheted, ott van a legjobb helyen, de ez szőrözős munka és már most elárulom, hogy rövid lesz a kábel.
    Az útvonal:
    tükörtől függőlegesen fel be a tetőkárpitba, ott elindulsz jobbra (az elsőszélvédő tetejénél ujjal benyúlva be tudod nyomni), az A oszlopnak lekapod a borítását és a gyári kábelezés mellé kötegeled, majd a képen látható helyen benyomod a műanyag elem mögé (és itt a szivargyújtó kábelét el is hagyod), aztán a küszöb borítása alá alulról szintén ujjal. A műanyag elemeket kézzel vedd le, sose csavarhúzóval, mert megsérted és az javíthatatlan. Végig mész alul, biztonsági öv alsó csatlakozási pontjára nagyon figyelj, majd mész hátra végig a küszöb borítás utastér felőli alsó részénél, aztán jön egy műanyag elem ahonnan a JH ülés biztonsági öve kijön (kb itt fogyott el a 3m kábeled), az alá is szépen bebújtatod az ülés felőli oldalon, majd jön a C oszlop borítása (csomagtérajtó felőli szélén vidd fel), innen a tetőkárpit alá és így már be tudod fűzni a gumi átvezetőbe.
    Amit elhagytál kábel (tápkábel, szivargyújtókábel, ki hogyan hívja) azzal elindulsz a kesztyűtartó alatt a középkonzol felé, végig tudod fűzni, ha befekszel a padlóra látni is fogod mit csinálsz.
    Ahol össze ér a két műanyag elem a középkonzolon, ott beviszed a kis tárolóba, kb ennyi. Ez így a gyári kábelezés útvonala is, ha szakszerviz teszi be, ők is erre fogják vinni, talán a középkonzolt szétkapják és visznek neki külön biztosítékról tápvezetéket.

    Remélem ez így segített.

    [ Szerkesztve ]

    "...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

Új hozzászólás Aktív témák