Hirdetés

2017. október 23., hétfő

Gyorskeresés

(#1) Televan

Televan
(PH! kedvence)

És senki sem látta! Na látod? :D

[ Szerkesztve ]

Milyen videókártyát vegyél? Ne tőlem kérdezd! Magam is tanácstalan vagyok.Hol ezt,hol meg azt venném!

(#2) dokken

dokken
(kvázi-tag)

csak a szokásos

(#3) FoxiestFox

FoxiestFox
(PH! nagyúr)

Hát, ilyen az arcade lopakodás. Az ellenfeleknek ezúttal sincs periférikus látásuk.
És nyilván, ha odalősz mellé egy nyilat, csak nézegeti, és nem riadóztatja a csapattársait, hogy tűz alá vették...

(#4) james001

james001
(PH! kedvence)

Ez vótmá nem? Szerk.: Ja igen ez Gamescom-os :)
Amúgy lassan az egész játékot bemutatják,de tomb-ok még mindig nem voltak,csak beugró képeken :D

[ Szerkesztve ]

Hammer of justice crushes you overpower...

(#5) TBT válasza james001 (#4) üzenetére

TBT
(őstag)

Már volt a múlthéten (augusztus 10.) megjelent Szíriai játékmenet videóban. Ennél többet ne akarj!

Mondjuk az AI-ról ez jut eszembe, de annyi baj legyen. Öröm látni, hogy Larának vannak új képességei és a játék is tud újat mutatni (valóban lehet lopakodni és nem kell halomra ölni a népet). Egész jó lesz ez. Ez a lopakodós, sunnyogós játékmenet pedig sokkal inkább (a fiatal) Larához illik, mint a Rambó hentelés IDDQD módban.

"I am Sylvanas Windrunner, queen of the Forsaken. And if you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#6) Blyan

Blyan
(PH! félisten)

Bírom ezeket a profi zsoldosokat, se hallásuk, se periférikus látásuk. :D Valaki üvegeket dobálna körülöttem, vagy nyilakat lőne mellém két méterre, akkor tuti nem csak nézelődnék.

Amúgy jó gém lesz, az elsőt is bírtam nagyon.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#7) oriic válasza FoxiestFox (#3) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Sniper: Ghost Warrior 2-ben volt a legviccesebb ez nekem anno. Két őr egymás mellett, egyiket fejbe lövöm, a másik meg nézelődik tovább. : D

Live-Die-Respawn

(#8) FoxiestFox válasza oriic (#7) üzenetére

FoxiestFox
(PH! nagyúr)

:D Na, nekem sosem volt idegzetem ilyesmivel játszani.

(#9) DR01DMAN

DR01DMAN
(fanatikus tag)

3:50-nél nagyon neccesen csúszott át Lara. :DDD

(#10) Luck Dragon

Luck Dragon
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Imádom azt a csigás íjat ,mint egy PSE dominator. ♥

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line. Xiaomi Redmi Note 4 & Xiaomi Redmi 4X & Xiaomi MI A1

(#11) Snip3r_HUN válasza oriic (#7) üzenetére

Snip3r_HUN
(PH! addikt)

Hát... őőőő... ?? :DDD ;]

[link]

In space, no one can hear your coils whine... / EVGA GTX1080 FTW / NZXT S340 Elite / Acer XZ271 / Sabertooth Z97 Mark S / i7-4790k / Vengeance 16 GB / CM V1000 / HyperX Cloud II / HP Omen 15 / PS4 Slim 1TB

(#12) b. válasza FoxiestFox (#3) üzenetére

b.
(PH! addikt)

Erre egy 2011 ből származó cikket tudok neked ide betenni.

"Az AMD beszélt először az új generációs Xboxról
Neal Robison szerint a Microsoft új konzolja Avatar szintű grafikát kínál majd.
Neal Robison elmondta még, hogy az új generációs konzolok nem csak a grafikában lépnek óriásit előre, hanem a játékmenetre is kiható fizika, illetve a mesterséges intelligencia szempontjából is áttörés várható. Állítása szerint az úgynevezett nem játékos karakterek is egyedi mentalitással rendelkezhetnek, vagyis a jelenetben szereplő összes karakter másképp reagálhat majd a játékos cselekedetére."

Itt a teljes cikk. Tök igaz minden nem? :[link]

Egyébként Xbox one tulaj vagyok és nagyon várom a játékot, csak úgy érzem egyre inkább több csalódást okoznak a mai játékok, legyen az bármilyen nagy cím. Ezt adták nekünk az új generációs konzolok és az új generációs pénzéhes kiadók és fejlesztők.
Jó lenne újra a régi Lara nagy, mesébe illő mellekkel és olyan játékmenettel, amiben fél óra keresgélés után találok meg egy kiszögelést, amin továbbjutok és üvöltve állok fel a a fotelből, hogy sikerült.

Ettől függetlenül first day vétel lesz nálam, mert a sorozat rajongója vagyok.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso)

(#13) FoxiestFox válasza b. (#12) üzenetére

FoxiestFox
(PH! nagyúr)

Egy nagy égés ez az egész új generáció.
Ennyit tudnék csak elismételni.

De hát ez ugye üzlet. A lehető legkisebb befektetéssel a lehető legnagyobb profitot elérni, ennyi számít.

(#14) gyáliSanyi

gyáliSanyi
(őstag)

Na ez mintha már egy kicsit nehezebb kihívásokat tartalmazó résznek készülne.

Na ugyanaze a pálya, csak egyenként végezni kell az összessel, úgy, hogy ne vegyenek észre. :D A szakadó esőbe elszálló csicsergő madarak és a fapadlóra való érkezés hangtalanul, csörgő sarkot bámuló őrök nagyon ott vannak! :D Na ilyen EASYRUN GAME-k kellenek a népnek! Ezen még kontroller kezelést is nyugodtan tanulhat egy kezdő.

[ Szerkesztve ]

Ami nem fizetős, az ingyenes.

(#15) Chiller

Chiller
(senior tag)

Ez aztán a lopakodás... :W :(((

(#16) darkrock

darkrock
(tag)

PS4 verzió csak jövő év vége? :Y PS3-ra is kiadhatnák akkor már.

ami nem öl meg az megerősít... kivéve az RPG, az RPG az megöl | Battletag: darkrock#2177 |

(#17) TBT válasza darkrock (#16) üzenetére

TBT
(őstag)

Valami különleges kiadás lesz az, hisz akkor lesz 20 éves a brand.

"I am Sylvanas Windrunner, queen of the Forsaken. And if you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.