2019. augusztus 25., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) F_Zolee

F_Zolee
(veterán)

Végre nem egy vér amatőrt látni aki még a vonalat se tudja követni. :D Igaz volt, hogy rezgett a palánk de jó volt. :)

(#2) james001

james001
(veterán)

jó verda :D
azért itt is van némi bénázás,vagy csak nagyon csúszós az autó?

Modulistic terror, A vast sadistic feast, The only way to exit, Is going piece by piece!

(#3) zazahoho

zazahoho
(őstag)

jó lesz ez :K ,mondjuk igazából is kipróbálnám :DDD

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#4) menalcas

menalcas
(őstag)

Szép, nagyon ütős lesz a játék :C

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#5) skrabi

skrabi
(senior tag)

kéééne de én úgyse fogok vele tudni játszani...

18:43 [PDenton91] nem cigány hülyék, hanem roma http://www.facebook.com/skrbkphoto

(#6) HyP3b0y

HyP3b0y
(senior tag)

Nem mai darab az autó, nem beszélve arról, hogy még a prototípus is gyalázat volt, így lehet nem könnyű irányítani :D

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#7) CoDWaW07

CoDWaW07
(őstag)

Jónak néz ki :K

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray

(#8) #97544192

(törölt tag)

"Tegnap Ferrárik ma Juguár van terítéken az aktuális Gran Turismo 5 videóban."

(#9) Jim Tonic válasza #97544192 (#8) üzenetére

Jim Tonic
(nagyúr)

És Ferrarik. Ferrári nincs.Ahogy Jaguár sincs.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#10) Ősember válasza james001 (#2) üzenetére

Ősember
(őstag)

úgy tűnik hogy ennyire csúszik. gondolom ezt abból, hogy amikor megpördül, akkor kapásból háromszor :D de a csávó azért próbált korrigálni is közben

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#11) plejik

plejik
(őstag)

A videó végén elég furán mozgott a kocsi, de végre valaki aki normálisabban ment mint 1-2 emberke.:D Kíváncsi leszek majd a játékra én is. :)

[Xbox One GamerTag : rolibreak][OnePlus 6][Lenovo Legion][BAZINGA!!!][ALFA ROMEO 159 TI]

(#12) joshua7 válasza Jim Tonic (#9) üzenetére

joshua7
(veterán)

A szavannán van elég sok. Vagy a Nordschleifé-n is megjelentek már? :D

Semper Fi

(#13) v!ct0y

v!ct0y
(veterán)

Na így néz ki egy autós játék :)

(#14) BalaNce87 válasza F_Zolee (#1) üzenetére

BalaNce87
(addikt)

Mondjuk kormánnyal jóval egyszerűbb irányítani, előző videókon látszott hogy joy-al tolják, ám érdekes lesz hogy fogják majd irányítani joy-al, mivel ugye ez egy szimulátor játék, igaz ha minden segítséget bekapcsolnak akkor végülis.

[ Szerkesztve ]

One plus voucher: https://oneplus.net/hu/invite#EZBIHNX2HA7SBC7

(#15) v!ct0y válasza BalaNce87 (#14) üzenetére

v!ct0y
(veterán)

A 4 ben a nyomásérzékeny joy miatt simán lehetett irányítani segítségek nélkül is.
Gondolom itt is így lesz bár nem ismerem a ps3 joyt.

(#16) VictorHUN

VictorHUN
(aktív tag)

Milyen szépen fut mint kés a vajban. Kár hogy pc-re nem adják ki

David Icke: Ébred már az oroszlán

(#17) salival válasza v!ct0y (#15) üzenetére

salival
(aktív tag)

Igen, a time trial-ban működött vele.

YNWA

(#18) BalaNce87 válasza v!ct0y (#15) üzenetére

BalaNce87
(addikt)

Akkor ok, nyomásérzekelős a ps3-as joy, de én még nem láttam ps2-es joy-t aminek a hátsó gombjai nyomásérzékelősek.

(#19) Def26 válasza BalaNce87 (#18) üzenetére

Def26
(félisten)

Asszem olyan van aminek a gombjai azok. :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Volvo:On,

(#20) BalaNce87 válasza Def26 (#19) üzenetére

BalaNce87
(addikt)

Én most az xboxos nyomásérzékelőre gondoltam, RT és LT gombok, és az tudtommal nincs ps2-nek, utólagosan meg nemhiszem hogy gyártottak volna ilyet, régen úgy volt ps-en hogy gáz a négyzet, x fék, kör kézifél, háromszög meg nézet váltás, aztán x360-on lett bevezetve ez.

(#21) Viktor77 válasza BalaNce87 (#18) üzenetére

Viktor77
(félisten)

Idézek a wikiről:

"Internally, the DualShock 2 was lighter and all of the buttons (except for the Analog mode, start, select, L3 and R3 buttons) were readable as analog values (pressure sensitive)"

Minden gomb analóg, kivéve ugye a váltógombot, start/select, és a analóg karok gombjait (mikor benyomod).

Some people move on, but not us ... not us

(#22) BalaNce87 válasza Viktor77 (#21) üzenetére

BalaNce87
(addikt)

Az igaz hogy az analóg karokkal is lehet gázt adni vagy fékezni, de játékon belül nem lehet átállítani a gombkiosztást, pláne konzolon.

(#23) Viktor77 válasza BalaNce87 (#22) üzenetére

Viktor77
(félisten)

Nem tudom ezt mire írod, de én erre reagáltam:
"még nem láttam ps2-es joy-t aminek a hátsó gombjai nyomásérzékelősek".

Mellesleg miért ne lehetne átállítani? Vannak játékok ahol előre kiosztott sémák vannak, és vannak, ahol teljesen szabadon konfigurálható az irányítás.

[ Szerkesztve ]

(#24) BalaNce87 válasza Viktor77 (#23) üzenetére

BalaNce87
(addikt)

Hát én egy autós játéknál se láttam azt hogy átlehetne állítani az alap kiosztást, legalábbis ps és ps2-es korszakban, pc-n ez lehetséges, de szerintem nem mindegyik játékba. A hátsó gombok pedig az r2 és l2 és ps2-őn azok a gombok nem nyomásérzékelősek. Mondok egy példat van a prince of persia széria, nekem van pc-hez gamepad, és ott azt állítok be amit akarok, nem is ajánl fel alap kiosztást, magamnak kell beállítani hogy mit mivel csináljak, meg van prince of persia a 2008-as, ott alapból felismeri hogy xboxos a controllerem. Tehát régebbieknél még konfigurálható, de szerintem csakis pc-n.

(#25) Viktor77 válasza BalaNce87 (#24) üzenetére

Viktor77
(félisten)

1. Leírom újra. Azok is analógak.
2. Csak most, csak neked. Az elöbb csináltam. GT4. [link] Na, konfigurálható az irányítás, vagy nem?

Könyörgöm, legalább minimálisan nézz utána valaminek, hogy aztán érdemben tudj vitatkozni.

[ Szerkesztve ]

(#26) BalaNce87 válasza Viktor77 (#25) üzenetére

BalaNce87
(addikt)

De ez pc-n van nem? azon meg mondtam hogy általába lehet állítani, pl emulator segítségével. Én nem láttam ilyen lehetőséget ps-en az optionsbe, max egy kép volt a joyról és nyílakkal mutatta hogy melyik gomb mire jó, kb ennyi volt, az emulator meg más téma azzal nyilván lehet. Nah mind1 nem mintha érdekelne, mondjuk nekem eszembe nem jutott, hogy analóg karral adjak gázt, jó volt az ami.

[ Szerkesztve ]

(#27) Viktor77 válasza BalaNce87 (#26) üzenetére

Viktor77
(félisten)

Most őszintén, direkt csinálod? Igen, pc-n van, emulátorral. Beléptem a GT4 options menüjébe. De ha gondolod, átmehetek a másik szobába, és csinálok neked fényképet a tévéről, ahol ugyanez látszik (ugyanis ott a PS2).

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.