Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gaberiellb

    senior tag

    Sziasztok! Jelen pillanatban iPhone 6s felhasználó vagyok immár lassan két éve, teljesen elégedett vagyok vele, nem fagy, nem akad, teszi a dolgát ami megbízhatóságból nekem jeles! Viszont jó ideje gondolkozok az s8-on, mindig elhesegetem aztán vissza jön 😂
    Most adódott egy jó lehetőség és tudnék cserélni! A kérdésem az lenne mire kell figyelnem? Azt látom hogy elég sok a beégés, ezen kívül van valami széria hiba? Azon kívül mennyire stabil a telefon? Gondolok itt a mindennapi hasznalatra( böngészés, hívás, viber, Messenger, ) 4gb ramja mire elég? Gyakran újra tőlt? A tulaj szerint az s8-án van egy repedés hátul, gondolom az ip68-nak így vége...😢
    Mennyibe kerül egy hátlap csere...? Gondolom nem két fillér, utánna ha kicserelem lesz az ip68? Gondolom szakember függő...😊
    Összeségében mennyire smooth? Vannak akadások, összeomlások? 4 éve vagyok ios-en, itt nincs ilyen, régen volt droidom és kiváncsi vagyok változott-e azóta!!?
    Nyilván kamerában veri a 6s-t mindenestől!? :U Az optikai stabilizátort sikerül szoftveresen javítani? Olvastam hogy régen nem talált fókuszt, és meg kellett kocogtatni..
    Bocs a sok kérdésért de ezen múlik ma cserélek vagy nem! Köszi :C

    Illetve tud olyat hogyha magam felé fordítom feléled a kijelző és szépen fel old vagy scannerrel vagy ujjlenyomat olvasóval mindenféle nyomogatás nélkül? (FONTOS!!!!)

    [ Szerkesztve ]

    Eurocom Sky X4c(P751TM1-G)

  • Gaberiellb

    senior tag

    válasz Mr.Silkó #46050 üzenetére

    Szia! Miért ne? Drága a csere? Vagy nem tudják gyári állapotra meg csinálni?🙄
    Csere lenne a 6s-re plusz rá kell dobjak egy tizest, de még nem láttam a telefont

    [ Szerkesztve ]

    Eurocom Sky X4c(P751TM1-G)

  • Gaberiellb

    senior tag

    válasz Mr.Silkó #46054 üzenetére

    Köszönöm mindenkinek a segítséget, egyenlőre várom az embert aki hozza, igyekszem alaposan át nézni, a repedés állítólag a tulaj kezéből véletlenül kiverte a gyerek :U minden mása hibátlan az elmondása szerint...
    A kijelzőt alaposan át nézem van e rajta repedés, vagy be égés esetleg pixel hiba, jacket, hangszórókat, mikrofont mindent! Kicsit izgulok, nem szeretnék be fürödni vele, de hát aki használtan vesz mobilt mint én is az ezzel jár, kockázatos, szerencsére eddig semmi baj nem volt és volt már vagy 20-mobilom :R

    Eurocom Sky X4c(P751TM1-G)

  • Gaberiellb

    senior tag

    válasz Mr.Silkó #46056 üzenetére

    Sziasztok! Meg történt a szemre vételezés! Egy jó húsz percig nyomkodtam, szinte mindent kipróbáltam amit tudtam, minden rendesen működik! Viszont, ez a repedés.... :O sajna nem egy, hanem kettő! Az egyik jobb alul, kb 2 cm hosszú és egy darabja hiányzik is belőle, a másik gondolom amin landolt másodszorra a sarka ott is van egy kb fél centis! Illetve a kijelzőn khmmm...van egy jó pár hosszabb karc 2 cm kb 3-4 darab, bár hozzá teszem bekapcsolt kijelzőnél abszolút nem látszik! Néztem a kijelző be égését is semmit nem találtam max fényerőn volt de semmi szinezodes vagy anomália, majdnem kiégett a retinám a fehér ereje miatt... :Y
    Szerintem csinálnék egy hatlap cserét mindenképp, elmondom az üzleti részét, makulátlan tényleg karc mentes IPhone 6s 64gb, gyári független, minden tartozekaval, plusz adok egy tizest! Ez lenne az alku, a samuhoz csak doboz, papírok, töltő! De amúgy is egy Sony fülest használok úgyhogy nem para! Szerintetek? Kicsit aggaszt az a repedes(törés) de nem tűnik kamu embernek, mondta holnap be mehetünk az Árkádba meg nézhetem hogy van e bármi hitel vagy akármi rajta, 12-én járt le a garija, gondolom így esélytelen az “olcsóbb” hatlap csere :C
    Úgyhogy alszok rá egyet, de nagyon tetszik a telo ez tény :C

    Eurocom Sky X4c(P751TM1-G)

  • Gaberiellb

    senior tag

    válasz Mr.Silkó #46060 üzenetére

    Igen, igazatok van! Szerintem hagyom, ez így elég leharcolt és 90-körül sok-sok eladó van ami szép állapotú!
    Szerintem egyenlőre maradok almás 🤪 amíg bírja, utánna majd egy s10 akár 😎
    Mindenkinek köszönöm a segítséget, jó kis közösség van itt is! :C :R

    Eurocom Sky X4c(P751TM1-G)

Új hozzászólás Aktív témák