Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vraghdash

    tag

    válasz TheTruth #3 üzenetére

    de mit kellene csinálni?
    van 1 liga - adottak a szabályok - adottak a játékosok... kb mint az összes sport játék lehet szebb grafik lehet élethűbb mozgás bla bla de nem lesz valami innovatív újdonság...

    Nekem 1 bajom van ezzel a tesztel.... az meg az "MyCarrier játékmód kihívást és izgalmakat ígér;"
    nem tudom mennyi időt öltél bele az a my carrier-liviinindadrím az 16 meccs 17 max aztán vége nincs tovább.... van 1 kis bugyuta story tényleg valami félemetesen gyökérség és kész aztán igen lehet fejlődni meg lehet innteől kosarazni... meg játszani de az már nem a livin in drím...

    de akkor is itt van a legeslegnagyobb szar dolga a játékban

    Én xbox one on játszom (pre order volt tehát elfogult is vagyok) elindítom my player kreálása kinectes face scenn... ok végez, amorf arcom van de hasonlít... go my carrier---éééééééééssss
    én mint hófehérke.... bekerülök a nagy feka gettó családba... és van 1 feketa ikertestvérem miez micheal jackson szimulátor? hátmennymá... nem 1 ismerősöm van aki azért nem vettem meg mert így nincs kedve játszani nincs kedve ilyen feka propaganda filmet nézni..

    és azért mondjuk steames értékelésekre ránézve elég sokaknak nem tetszik szerintem még mindig negatívban van, talán még optimalizáltalan is a pc-n

Új hozzászólás Aktív témák