2019. augusztus 22., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) errorcode06

errorcode06
(őstag)

Megjelenik megjelenik, de minek...
A 4. rész is szar volt, ráadásul még most is az, ez is ugyanolyan szar lesz mint az előző...

"Meg ha az FX-ek mentek 4.5-ön azzal a földkéregvastagságú csíkszélességgel, akkor a Ryzenek nehogy ne menjenek mááá" - jedis

(#3) rodrigez válasza errorcode06 (#1) üzenetére

rodrigez
(senior tag)

Ez egy igen mélyen megalapozott komment volt. ;) Egyszer csináltak egy kiadáskor hibáktól hemzsegő játékot, ezután is tuti így lesz mindörökké, ámen. (mélysóhaj)

(#4) errorcode06 válasza rodrigez (#3) üzenetére

errorcode06
(őstag)

Mondja ezt az aki nem játszott az előzőekben kiadott szrjaikkal. Nem kösz, még egyszer nem... nagyonméjsóhaly... :U

"Meg ha az FX-ek mentek 4.5-ön azzal a földkéregvastagságú csíkszélességgel, akkor a Ryzenek nehogy ne menjenek mááá" - jedis

(#5) .LnB

.LnB
(félisten)
LOGOUT blog

Óvatosan azzal a sok sóhajtással. El ne pattanjon egy ér a kis fejetekben:
[link]
;]

Homo Ludens

(#6) rodrigez válasza errorcode06 (#4) üzenetére

rodrigez
(senior tag)

Persze, nem játszottam, de azért megvan régről a Battlefield 1942 a Vietnam, meg a Bad Company 2. És Box-on meg végigpörgettem a kölcsönkapott 3-sat. :D

(#7) Taposo

Taposo
(aktív tag)

Az EA közzétett más játékokról is infókat SW Battlefront, BF5 ezeket meg sem emliti a cikk, az plusz pár sor földhöz vágta volna a szerkesztőt ? Ezért van hogy a PH-t utoljára nézem meg a listámban, ide mindig csak az kerül fel ami megtetszik a szerkesztőknek :((

(#8) Akos96 válasza rodrigez (#6) üzenetére

Akos96
(senior tag)

"végigpörgettem a kölcsönkapott 3-sat."

Végigpörgetted a multiját is? ;] Anélkül nem igazán lehet megtapasztalni, milyen jó érzés Seine Crossingon vízbeeséskor a fall damage-től meghalni.

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#9) svensson válasza errorcode06 (#1) üzenetére

svensson
(félisten)

Szar Battlefield, szar Hardline, szar Dice, szar EA, szar minden, szar szar!4!4!!4!4!4!negy

Asus Z170 Pro Gaming (2020.03.15. PCX gari) eladó: https://bit.ly/31ytU2K

(#10) csaba951 válasza errorcode06 (#4) üzenetére

csaba951
(addikt)

Hidd el nekem, ha játszottál volna a 3-al, utána meg a 4-el akkor te is hasonló véleményen lennél!

Ezt már eszem ágában sincs előrendelnem! Szépen megvárom míg megjelenik. Megnézem, hogy milyen véleménnyel vannak róla a játékosok. Ha valami istenkirály játék lett, akkor esetleg elgondolkodom a vételen.

Csak a pénztárcámmal tudok szavazni, hogy az EA észhez térjen végre, és hallgassa meg végre a játékosok véleményét is, ne csak a saját feje után menjen a vezetőség!

(#11) Crinos

Crinos
(tag)

Soha többet elővételben EA vagy EA/DICE játékot. :o
Bugfieldekkel elásták nálam magukat.

Pedig mai napig, napi szinten tolom vele... :U

Crinos az állat..... battletag: Crinos#2304

(#12) jozefgucci1 válasza csaba951 (#10) üzenetére

jozefgucci1
(őstag)

+1 A négyel már vagy egy hónapja nem játszottam . Ezt tuti nem rendelem elő és szerintem meg sem veszem .

WOT Nick .: wlele , Origin :jozefgucci1980 , Süsü, hisz te seggrészeg vagy! Lehelj csak rám...

(#13) Találtgyerek válasza jozefgucci1 (#12) üzenetére

Találtgyerek
(senior tag)

Pedig most elég játszható a kezdetekhez képest.

06-3o/9759I39

(#14) Crinos válasza Találtgyerek (#13) üzenetére

Crinos
(tag)

Jaja, mostmár "alakulgat".

DE akkor is, elővételben soha semmit ezektől.

Majd megvárjuk az első pár nap kommentjeit :)

Crinos az állat..... battletag: Crinos#2304

(#15) csaba951 válasza Találtgyerek (#13) üzenetére

csaba951
(addikt)

Engem azért még mindig zavar, hogy 1-3 db, több méteres tömör betonfal mögül szednek ki rendszeresen! :O

Javítás helyett meg legutóbb kaptam új kést, meg új ruha textúrát. Hát köszönöm szépen, ezzel tényleg ki vagyok segítve!

#14 Crinos
Hát igen! BF3, BF4 botrányos indulása után megint higgyem el, hogy most aztán TÉNYLEG nem lesz gond premierkor?! :))

[ Szerkesztve ]

(#16) VictorHUN

VictorHUN
(aktív tag)

Ez is már olyan mint a call of duty. Elég csak a nevét adni valami szarhoz és máris megveszik

David Icke: Ébred már az oroszlán

(#17) deatom

deatom
(tag)

Érdekes egyébként, de a játék megjelenésének közeledtével úgy változik meg egy pár ember véleménye is : :DD

1: Ez egy f*shalmaz, tutibiztos nem veszem meg, nem is rendelem elő, fujjfujjfujj!!!!!!negy!!!!
2: Majd ha leárazzák akkor esetleg, de egyébként is sz*r ***** .
3: Megvárom míg kijön, mik a vélemények, majd akkor talán......
.
.
.
.
x: Srácok én már elő is rendeltem, itt a link ahol a legolcsóbb, én már megvettem a gépet is hozzá, hogy fusson fullmaxhdben ultrahíperen....

..... Pár nap múlva: Ez egy f*shalmaz, bugos vacak, gg EA, soha többé EA játékot, meg előrendelés!!!!!!negy!!!%/%!+!%

Ez csak az én véleményem persze, kérem nem teljesen komolyan venni :)

(#18) csaba951 válasza VictorHUN (#16) üzenetére

csaba951
(addikt)

Call of Duty: Ghosts a legjobb példa arra, hogy már ez sem így van! :D

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.