Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    Érdekes, de nem feltétlenül tetszetős.

    Jobban lenyűgözne a duma, ha inkább arról beszélnének, hogyan kombinálni próbálták a mai futószalagról potyogó és a régi játékok előnyeit ahelyett, hogy a régi FPS-ek rákfenéit is visszagyömöszölik, amit nagynehezen kinőtt már az ipar mint gyermekbetegségeket.

    (De még a HUD is olyan élénk, hogy 2 óra játék után 1 napig ottmaradjon egy plama TV-n. Ettől lesz PC exluzív? -> Én a PC-mre kötöm a TV-t...)

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz copass #27 üzenetére

    Azért egészítsük ki azzal, hogy a warz miatt .... mert pénzt ezért nem ad senki
    (Ahogy itt lentebb megfogalmazták: egy 10 évvel ezelőttről ideerőltetett ötlet többé-kevésbé 2010-esnek kinézni igyekvő grafikával, ami szerintem csak a nosztalgiázni vágyóknak lesz érdekes...).

    Gazdagabb országokban vannak, akik PC játékot is vesznek (de még itthon is akad pár, nekem is megvannak a kedvenceim eredetiben), és mellesleg nem csak az XBox360 van már évek óta feltörve, de egy ideje már a PS3 is, úgyhogy a lehetőség ugyan úgy előttük áll. Ez a "PC a warez melegágya" csak addig volt jó duma, míg legalább a PS3 biztonságos volt.

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz Djuree #33 üzenetére

    Ja, sokkal jobb folyton belebotlani a csodadobozokba, amik meggyógyítják a golyó ütötte sebet, kihalásszák a repeszeket, és még az ingedet is kitisztítják, mikor átsétálsz felettük. Vagy épp folyton nyomkodni a Quick Save gombot, hogy ha csúnyán eltalálnak, akkor üthess egy Quick Load-ot. Hajrá realisztikus játékok! :))

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz Steve1207 #35 üzenetére

    Épp erre akartam utalni, hogy szerintem egyik sem realisztikus, de az öngyógyítás legalább kényelmesebb (nem csinál beidegződést a játékosban, hogy minden sarkon nyomjon egy Qucik Save-et, stb...)

    Nekem bejöttek ezek a megoldások, és némelyik a játékvilágon belül teljesen meg is indokolható, pl:
    - Dragon Age: gyógyító varázslatok a mágus csaparttárstól
    - Mass Effect: páncélokba épített orvosi berendezés
    De nekem a Bad Company 2-ben is bejött a dolog. Ott már normál nehézségi szinten is elvörösödik a képernyő pár találat után, és ha bekapsz még egy-kettőt, akkor véged. Szóval egyáltalán nem érzed magad halhatatlannak, mégsem keresgéled folyton a tonnaszámra az elsősegély dobozokat, és falod őket két pofára, vagy játszol Time Shift-et minden játékból, csak itt a Quick Save/Load-al tekered vissza, mert az olyan "real war scenario".

    Én a szórakozásért akarok leülni egy játék elé, nem azért hogy megküzdjek vele, és a végén felsóhajthassak, hogy "Hú, EZAZ, végigvittem!"
    Nem fogott ki rajtam 2000db egyforma zombi lemészárlása, mert volt 500 medkitem, 2000 töltényem, és nem fáradt el a mutatóujjam. Váúúú!!! (nekem ez rémlik a régi játékokról, bár az igazi oldscool időkben még nem is játszogattam, talán a Jedi Knight 2 volt az első játék amit végigvittem, de az ezt követő években is csak elvétve, most egyetemista koromban szoktam rá ;]), hanem sajnáljam, hogy vége lett, és várjam a folytatást.

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz mcsabee #44 üzenetére

    De nem eredendően maga a PC tehet róla, mert már minden konzol fel van törve. (Annak idején minden ismerősöm XBox360-at vett PS3 helyett, mert előbbi törhető volt régen is. -> még ha vett is hozzá eredeti játékot, "ki tudja mikor kell?" alapon...)

    Azt meg maradandóan elhiszem, hogy az ilyen csodálatos játékok, mint a COD+1, és ez a fenti remekmű a cikkből nem fog sokmilliós példányszámú eladásokat hozni PC-n, és elismerem, hogy van, amikkel a konzolosokat érdemes inkább megcélozni (bár konkrét esetben a "DOOM1 @ 2011"-el nem hiszem hogy feltétlenül olyan jó ötlet lenne), de nem feltétlenül a warez miatt (ha egyik platform sem lenne törhető, akkor is játékstílustúl is függ, hogy hol lehet sikeresebb).

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák