Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz Steve1207 #35 üzenetére

    Épp erre akartam utalni, hogy szerintem egyik sem realisztikus, de az öngyógyítás legalább kényelmesebb (nem csinál beidegződést a játékosban, hogy minden sarkon nyomjon egy Qucik Save-et, stb...)

    Nekem bejöttek ezek a megoldások, és némelyik a játékvilágon belül teljesen meg is indokolható, pl:
    - Dragon Age: gyógyító varázslatok a mágus csaparttárstól
    - Mass Effect: páncélokba épített orvosi berendezés
    De nekem a Bad Company 2-ben is bejött a dolog. Ott már normál nehézségi szinten is elvörösödik a képernyő pár találat után, és ha bekapsz még egy-kettőt, akkor véged. Szóval egyáltalán nem érzed magad halhatatlannak, mégsem keresgéled folyton a tonnaszámra az elsősegély dobozokat, és falod őket két pofára, vagy játszol Time Shift-et minden játékból, csak itt a Quick Save/Load-al tekered vissza, mert az olyan "real war scenario".

    Én a szórakozásért akarok leülni egy játék elé, nem azért hogy megküzdjek vele, és a végén felsóhajthassak, hogy "Hú, EZAZ, végigvittem!"
    Nem fogott ki rajtam 2000db egyforma zombi lemészárlása, mert volt 500 medkitem, 2000 töltényem, és nem fáradt el a mutatóujjam. Váúúú!!! (nekem ez rémlik a régi játékokról, bár az igazi oldscool időkben még nem is játszogattam, talán a Jedi Knight 2 volt az első játék amit végigvittem, de az ezt követő években is csak elvétve, most egyetemista koromban szoktam rá ;]), hanem sajnáljam, hogy vége lett, és várjam a folytatást.

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák