Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wikings2

    őstag

    válasz talpalavalo #64 üzenetére

    nekem a régebbiek nem jöttek be, de ez egész jó :)

    Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

  • Źşë'

    addikt

    válasz talpalavalo #71 üzenetére

    ha meg játékból veszel annyit amennyit szeretnél játszani akkor meg kb talán egy milla se takarja be :)) pcben azért az a jó h akciózzák a játékokat, és a legrégebbi játék sem kerül 5000 hufba, és akkor nem is beszéltem arról h kell a netért boxon fizetni, ami végül is éves szinten további kb 100k (beleértve a net havidíját - és tudom nem sok az az éves 14k, de akkor is 2x netért fizetni :F ), sonynál igaz nem kell, de ott meg kevés játék tudja a fullhd-t ami sztem igenis lényeges dolog... szummázva én maradok inkább a pcnél

    dirt 2-t soha nem kapsz meg konzolon 990ért se Gridet, se Gow-ot, se UT3at, ez mind 5k feletti játék konzolra, és ha jól néztem némelyik 10k feletti.. hardware téren jobban megéri egy box de szoftver téren közel sem, aki hobbijátékos (csak 1-2 játékkal játszik) annak szvsz jó választás, de aki szeretné kipróbálni a húzó címeket annak ki kell nyitnia rendesen a pénztárcát! és no warez! csak mert én is elítélem, amúgy nekem pcre közel 65 eredeti játékom van, és büszke is vagyok rá, ha olcsóbbak lennének a szoftverek konzolra akkor inkább azon lennék, plussz beszereznék egy bill+egér konvertert :P én így látom, sztem páran valószínűleg nem, aztán meg ki tudja lehet beújítok majd én is egy konzolt valamikor majd egyszer (csak pár cím miatt nem éri meg, talán megérjük h elfogadható áron kínálnak hozzá korongokat:)

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák