Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ripla

    őstag

    amikor megvettem a sima diablo 3-at, akkor annyira fel voltam tüzelve, hogy egyből a gyűjtőit vettem meg.
    első végigjátszásra hatalmas csalódás volt a játék, utána persze adtam neki még egy esélyt, de aztán végleg lemondtam róla.
    viszont most, hogy végre rendbe szedték a loot rendszert, kiszedték az ah-t (végre!!), rendbe rakták a játékmenetet és hozzácsapták ezt a +1 act-ot, most már én is azt mondom, hogy na ez igen, ennek ilyennek kellett volna lennie a megjelenés napján.
    tegnap vittem végig, és teljes mértékben elégedett vagyok. rengeteg pluszt ad a játék, ebből a legfontosabb a nagybetűs hangulat.
    szóval, aki ugyanabban a cipőben jár mint én, hogy csalódott az alapjátékban de mégis szívesen játszana egy hack n slash játékkal, az nyugodtan vegye meg és játsszon vele. a régi diablo 2 hangulat köszön vissza az új act minden egyes részletéből. teljes mértékben megéri az árát.
    köszönöm a blizzardnak, hogy sikerült kiköszörülniük a csorbát. jót tett a játéknak, hogy elküldték a francba jay wilsont, és kevin martenst ültették a helyére aki olyan játékokon dolgozott előtte, mint a baldur's gate 1-2, tales of the sword coast, neverwinter nights, dragon age origins, mdk2 és a star wars knights of the old republic. :)

    [ Szerkesztve ]

  • ripla

    őstag

    válasz Tigerclaw #27 üzenetére

    soha nem értettem ezt a fajta megnyilvánulást. az irigység beszél belőled, vagy ez csak ilyen divat, hogy a blizzardot fikázni kell?

    "A világ legjobb könyve, filmje is rohadt unalmassá válik, ha az ember egymás után 5x 10x 100x olvassa/nézi újra."

    meg is válaszoltad a saját felvetésedet, innentől kezdve nem is értem mi a probléma. :)
    a diablo, sőt maga a hack n slash műfaj, amióta megjelent, nem szólt másról mint egyszeri történet végigjátszásról, majd a folyamatos karakterfejlődésről. itt most annyi változott még pluszban, hogy ezt megvariálták pár fajta dologgal, amik a végigjátszás után lesznek elérhetőek.

    "Igen, lehet hogy én azt vártam, hogy a Diablo 3 is egyfajta (MMO)RPG lesz..."

    pontosan így van. ez nem mmorpg, hanem hack n slash. soha nem is akart mmorpg lenni.

    komolyan nem is értem mit vártatok. a játék végre hozza a második rész hangulatát, de egyeseknek ez sem jó, ez sem elég, minden szar, fúj-fúj blizzard....
    szerintem hagyjátok az egészet, mert nekem úgy tűnik, hogy egyszerűen kinőttetek a számítógépes játékokból. :)

  • ripla

    őstag

    válasz bencze #58 üzenetére

    állítólag ddos támadás a komplett európai blizzard szerverpark ellen, a wow, a starcraft és a hearthstone is lagol, fagy, kidobál.

Új hozzászólás Aktív témák