Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wjbhbdux

    veterán

    válasz Scholes9 #16 üzenetére

    Semmi sem fog megfordulni. A köv. generáció csak egy low power ryzen lesz, ha akarnám vehetnék PS5*2 teljesítményben akár ma is. Attól hogy ez ma egy kicsit előrébb van mint az átlag PC (Kína lehúzza a statisztikát), még hol van a megjelenés. Ahogy telnek az évek úgy marad majd le megint. Az RDR2-ről is kiderült, hogy konzolon a PC-n elérhető legalacsonyabb alatti beállításokkal fut csak el, pedig azért is nagyon odavisszavolt mindenki hogy jól néz ki a konzolon.

    /s

  • wjbhbdux

    veterán

    Én nem vagyok Kojima fan, talán csak az MGSV demoval játszottam tőle, de nagyon folyik a nyálam erre a játékra. Lopakodás, építgetés, inventory rendezgetés, (storyt próbálom elkerülni amíg jön PC-re), új tájak felfedezése, stb mind jónak tűnik, és jó ideig el lehet lenni vele. Ahogy haladsz előre és építed újra a világot, lesz egyszerűbb az élet és a közlekedés, szállítás.
    Az IGN lehet bénázott 20 órát gyalogosan, divatstreamerek meg mennek előre és nem tudják mivan mert arra fókuszálnak hogy valami vicceset mondjanak ahelyett hogy elolvasnák a tutorial üzeneteket.. én a kisebb általam ismert jó játékosokat néztem, akik elmerülnek a részletekben, és itt aztán van miben.
    Lehet hogy a reklámkampány nem volt túl jó és sokan valami mást vártak, lövöldözéssel stb. A játék inkább azoknak jön be akik szeretnek gyűjtögetni, egyedül lenni és esetleg zenét hallgatni közben :K . + a "coop" megoldás is nagyon jó, hogy ha valami hasznosat építesz az valaki másnak vagy másoknak is segít a későbbiekben és erről visszajelzést is kapsz.

    [ Szerkesztve ]

    /s

Új hozzászólás Aktív témák