Hirdetés
-
PROHARDVER!
PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:
Új hozzászólás Aktív témák
-
#42308056
törölt tag
válasz
fausto #74997 üzenetére
Megcsináltam a harmadikat, egyáltalán nem éreztem vészesnek. Vagy nem arra gondoltál? Ugye arra gondoltál!
Elkezdtem ilyen fehér gyíkfarkakat gyűjteni, hogy több staminám legyen. Lehet érdemes lenne összeszedni mindet, mielőtt folytatom. Az életet egyelőre nem érzem olyan fontosnak, de azért a gyümölcsöket is összeszedem ha látok olyan fát.
(#74998) vg: Két dologtól kapok hülyét, ha játékról van szó: a rossz irányítás és a rossz checkpoint rendszer. A Shadow of the Colossusra előbbi jellemző, de ha nem is rossz, nagyon-nagyon-nagyon furcsa és szokatlan. Plusz még nehéz is... De amúgy a játék hangulata bejön, és megmászni ezeket a hatalmas szörnyeket és utána térdre kényszeríteni őket igazi élmény. Nem is értem, miért nem másolta le egyik nagyobb stúdió sem ezt az ötletet.
(#74999) Elims: Miért, ki vagyok?
Újrajátszani nem hiszem, hogy fogom, de egyszer mindenképp végigküzdöm magam rajta. Legalábbis remélem. Gépem, joyom rendben van szerintem. Ki kellett tapasztalnom pár dolgot, most már remélem boldogulni fogok vele.
Új hozzászólás Aktív témák
- Rengeteg áramot fordít adatközpontokra és bitcoinbányászatra Pakisztán
- The Division 2 (PC, XO, PS4)
- Motorolaj, hajtóműolaj, hűtőfolyadék, adalékok és szűrők topikja
- E-roller topik
- Tőzsde és gazdaság
- Házimozi haladó szinten
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Xbox tulajok OFF topicja
- Automata kávégépek
- További aktív témák...
- Lenovo Thunderbolt 3 kábel (4X90U90617)
- Honor 90 Lite 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 13400F 16/32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 12400F 16/32/64GB RAM RTX 4060 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone Ryzen 7 5800X 32/64GB RAM RX 7800 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest