Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz marositech #7020 üzenetére

    Én Vernee Thor-on tolom...sokáig bírja az akksi,jó kis telefon,természetesen a gém is pöpec,alig vagyok még csak 17-es,de minden dobásom great vagy excellent majdnem,melegedni se melegszik a cucc különösebben,nekem olyan 20% akksi 1 óra pokézás.Egyébként amúgyis 2 napos telefon,mert 2x 1 óra go,3 óra telefon,és egyéb dolgok mellett is elvagyok vele 2 napig,ha muszáj.Igaz nem szeretem megvárni,hogy a teló lemerüljön,inkább naponta etetem,de fullos napot is 50% felett zárok,ma pl.majdnem 1 óra gó,3 órányi beszélgetés,átlag aktív szociális napon vagyok 100ról 56%-on mostanáig.Természetesen a hardvernek 8maggal és 3 giga rammal meg se kottyan a gó.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz rozso3 #7039 üzenetére

    Régen így volt,most elvileg már random.Cserébe foghatod tonnaszám az Eevee-ket,legalábbis nekem nincs nap,hogy ne legyen 1-2 "csak úgy" mindenfelé.Ma nem egészen 1 óra alatt 8at gyűjtöttem be kis területen is(gazdagrét).Ez az új "Rattata" :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz HummeRC #7050 üzenetére

    Szerintem nem lesz sohasem "végleges" Gó...ez legalábbis.Minden csoda 3 napig tart.Az elv jó,de ebbe már felesleges energiát ölni,most mivel lehetne motiválni,akik mostanra fullosok lettek?Hát nem sok mindennel,kiesnek.Akik most kezdik?Azoknak ez is jó,sőt jobb,mint annó akik kezdték.Megintcsak felesleges.
    És egy dolgot ne felejtsünk,hogy az északi féltekén itt a tél.
    Én a helyükben ezt hagynám,éppúgy mint az Ingress ahogy magára lett hagyva és kész.Ilyen az evolúció.
    És valódi csapattal elő lehet jönni tavasz végére valami új Lutra albummal(ez utóbbi nem is lenne baromság,állatgyűjtögetés frekventált helyeken,víznél halak,mezőn rovarok,erdőben emlősök,stb),erre kitalálnak megint valami foglalósdit,akármit,sőt mehetne a cserebere.Millióféle állat van,most nem a harc lenne feature,hanem a csere.Mellé elég lenne visszalépésnek az Ingress-féle pontfoglalás,csókolom.
    Na de 1 szóban a lényeg,amit a pokémon gó fejlesztésére el lehet mondani:felesleges.Vége a 3 napnak.Ha nem,akkoris negyed évig alvós téma,fagyoskodik a fene.Majdnem olyan,mintha most akarna sztár Dj-t hívni a kedvenc sátras szabadtéri bulihelyem :DDD Biztos végiglötyögné az az 50 bátor vakmerő,aki másnap ágynak akar dőlni,tökmindegy,milyen buli.
    Kell más,kell jobb,teljes kapacitással ráfeküdve,az elődökből okulva.
    És még példának ott az Ingress is,ami szintén sose lett több,mint ahogy indult.
    Közben ugyanúgy lett volna például értelme a Góból átemelni a harcot,vagy akár ott meglépni az egymással interakciót.Ígyis például abban van működő chat,beállítod,hány km sugarú kör,és abban látod az eseményeket,és amit a többiek írnak.
    Plusz egy remek opció volt ott,hogy ha egy portált elfoglaltál,állíthattál össze útvonalakat,egyfajta túrákat,amiken végigmehettek a többiek,egyfajta pl.városbemutatóként,és az Ingress végignavigált a látványosságokon,amit beletettél.Megnemmondom hirtelen,pont jár-e a teljesítésért,de azt hiszem,igen.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz avmpg #7482 üzenetére

    Nálam általános újabban,hogy szemetet mutat,és azt se találom meg,viszont mindenféle normális a semmiből ugrik elő...mondhatni életemben nem láttam még sighten SEMMI nem tucatspawnt,leszámítva mondjuk a MR.Mime-t,azokat meglepő módon meg is találom...bármi jobb,ritkább csak árnyékként látszik...aztán meg se jelenik rendesen,spawnolni se spawnol.
    Másik fejlemény,hogy általában amikor belépek,akár 4-5! poke is spawnol a képernyőn,mintha valami loginbónusz lenne...persze aztán visszaáll,ugyanoda visszamenve is akár üres a terep.Természetesen vegyesfelvágott jön,a sight viszont jórészt a kint levőktől eltérőket mutat...
    Lassan már kezdek úgyis ráunni,végülis nem haragszom a gémre,mert így minden nap rászánok 10 percet,jön minimális túrával 10 mon,pár stop...gymezni meg kicsi vagyok 23-on jobbára,bár néha ha kicsi,be tudom ütni,de annyira nem mozgat a harc.
    Cserebere lehetne,van 7 Tauros-om,voltam Chicago-ban :DDD Másban ott se volt extra lenni.Na,ott azért jólesett harcolgatni,látni a HUN nevet a mon mellett a gymben :DDD
    Lehetne chat.Az Ingress tudja...csak senki nem használja.

    Egy bizonyos távolságot beállít az ember,és azon belül a történések is jönnek,és írni is lehet.Igaz lista nincs,privátozás se,de a semminél több egy közös cset is,bár sajna az Ingress elég halott.Nomeg átnézni,hogy mi történt a környéken.Ja,és képes emailt küldeni,ha az ember tornyát támadják,jelezni,ha a közelben elfoglalható üres torony van.És mégse eszi az akksit...valahogy állandó online és tudja a helyet,végülis teljesen elég a wifiből+a mobilhálóból...

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Riccsiz_h #7493 üzenetére

    Ha lesz csere,bevetheted,hogy megszerezd a többi régiós pokét.Más nemigen.
    Ha egyáltalán még érdemben jön erre a játékra valami...
    Túl sok idő telik el.Az Ingress is egy magárahagyott valami lett csak.
    Plusz a cserével oda is lenne a bevételforrás,mert ugye kinek mi a ritka,és szépen ingyé' mindenki feltápol,lenne egy felfutás,majd meredek zuhanás játékosszámban is,pénzben is.Gazdaságilag az viszi előre a gémet,hogy túrni kell a pokékat,utazni,fizetni a következő hátha-tojásokra az inkubátort,stb...
    Mind odalenne.A gyűjtők összekapkodnák az 1-2 hiányt,a szerencsétlen Vérpistike meg adná az összespoofolt régiós pokékat és ritkaságokat valami über harcosmonért.
    Plusz nem tudnának mit kezdeni a szinttel,fura lenne betápolni a nagy öregektől egy kicsinek valami übert,és akkor mi lenne,egy tizeske menne 3x-es pokéval gymezni? :DDD Mert gyorsan spoofolt érte mondjuk Taurost?

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Plazmacucci #7577 üzenetére

    Vagy nem az aminek látszik...Ditto...
    Pont ma fogtam én is egy ilyet,meg kellett harcolni egy erőske,de nem kihívás pidgey-el mindent bevetve,átváltozott...jó,tudtam is,mert előtte fogtam közel fullosat is sima kék lasztival elsőre

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák