Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    Topikgazda

    válasz kola99 #67001 üzenetére

    Szerintem magad alá is piszkítanál a gyönyörtől, ha valaha is lenne csak egy fele olyan jó TV-d, mint amit a Panasonic az utolsó plazmaszériával kinyomott. Mindenesetre én jókat röhögök mindjárt rajtad, amikor lehuppanok a 65"-os panelem elé. :D

    Egyébként azt nem tudom, hogy milyen logikával jött ki nálad, hogy ha az üzletág bezárásával újra megjött a profit a cégnél (mondjuk ez is vicces), akkor az miért jelentene felhasználói szemmel rossz terméket. Pont az tud nyereséges lenni ezen szegmensben, aki szarér-hugyér rak össze ipari hulladékot és túlárazottan adja el (aka. LCD-gyártók) és mondjuk megfejeli a dolgot mobiltelefon üzletággal is, ami a Panának nincs. Azért mert a sok megtévesztett vásárló a csapnivaló LED-szutykokat veszi döntő hányadban, attól még azok nem lesznek jók, a plazmák pedig nem lesznek rosszak attól, hogy csak egy szűk (ámbár annál tudatosabb) réteg vásárolta őket. Rolls Royce-ot, Jaguar-t sem az átlag vesz, kevés is fogy belőlük, de attól még prémium minőség mindegyik.

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák