Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz ldave #71302 üzenetére

    Koszi, nagyon erdekes cikk volt!
    Viszont a levont konkluzioddal nem teljesen ertek egyet, szerintem ebben boven benne volt az EA keze is, a tipikus hulyesegeivel, mint pl hogy kotelezo a Frostbite-ot hasznalni mindenkinek, mindenre.
    "Akkor is a kalapaccsal csavarozod be a szoget, ha beledoglesz, mert a kalapacsot mar megvettuk, a csavarhuzo meg draga!" - Ez a fajta hozzaallas barmit tonkre tud tenni, es a cikk alapjan nekem az jott le, hogy balfaszkodas volt mindket oldalon, de ne csodalkozzunk azon, ha a vezetoseg nem tud donteni semmiben ugy, hogy egy proof of conceptre is heteket/honapokat kell varni minden egyes otletnel. Borzalmas lehet ez igy, hogy mire megnezheted, hogy mi van, addigra mar husz masik otletelesen tul vagy, a felere nem emlekszel, hogy megis mi a picsa volt az es miert. Emellett persze ott van a BioWare balfaszkodas es a toxikus ceges kultura, ha csak a fele igaz annak, ami itt le volt irva, akkor mindket cegnel borzalmas lehet dolgozni. :(

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák