Új hozzászólás Aktív témák

  • Krisz0418

    őstag

    válasz ssgk #9519 üzenetére

    Én magamnak megvettem g2a-n a pubgot. 2-3hete kb, azóta tökéletesen megy semmi gond vele. Viszont öcsémnek is megakartam venni hogy tudjunk ketten játszani, neki is megvettem g2a-n. Direkt figyeltem is hogy az eladónak sok eladása legyen, ne legyen negatívja stb. Minden oké, írnám be a kódot steamen és helytelen kód. Azóta tárgyalok az eladóval és a g2a teammel is ez ügyben. Közben kiderült hogy amin vettem a játékot azt a profilt felfüggesztették, és most azt beszélem velük hogy mért és hogy ennek most mi lesz a vége?! Eddig ott tartok hogy amit kértek bizonyítékot azt elküldtem nekik (számla, kód stb ) és most vizsgálják hogy feltudják-e oldani a profilom. Nekem azt mondták hogy az ügy végén vagy kapok egy működő kódot vagy visszakapom a pénzem, de én már nem reménykedek szimplán unalmamba nyaggatom őket hogy mi lesz :D
    Szóval kénytelen voltam ebbe a hónapba 3x megvenni a pubgot, sajnáltam rá 7-8ezret nem hogy 24ezret :DD

    AMD RYZEN 5900X || GIGABYTE AORUS LIQUID 280MM || MSI TOMAHAWK B550 || CRUCIAL BALLISTIX 2x16GB 3600cl15 || CM V1200 PLATINUM || XFX MERC 6800XT ||

Új hozzászólás Aktív témák