Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    válasz rob210 #166742 üzenetére

    Én nagyon szerettem azt a motort

    7 alatti fogyasztásokat csináltam vele majdnem mindig télen ment kicsit 7 felé, volt hogy sikerült 6 alatt is, 1100-1200Km/tankolás, és nem ám öreg uras tempóval, azzal a nagy bódéval
    Szolnok-Berettyóújfalu kb 110Km, rekordom 50perc alatt volt, és akkor még nem volt Kisújszállást elkerülő szakasz

    Motorral magával egyszer volt gond, magas nyomású szivattyúja elkezdte engedni az gázolajat, de nem kicsit
    És mennem kellet vele még 130Km hogy elérjek a szolnoki Peugeot-hoz, hú de néztem menet közben hogy nem e gyullad ki alattam
    Ott kivették és irány Kecel Bosch szerviz, csak úgy vállalták hogy ha lesz rá idejük a nap végén, ott várakoztam egy délutánt(ez még a kétezres évek közepén végén lehetett)

    (#166743) Buster17

    Fékolaj nem volt cserélve míg nálam volt 8év alatt, fékbetét az volt pár mert az fogyott, de érdekes módon mikkor nem a Peugeot-nál lett cserélve hanem autósbolt egy szerelő, majd dupla ideig bírta utána

    Egyszer volt hűtővíz mert le kellet szedni az elejét, azt hiszem a váltó bovden csere miatt, mert egyszer az elszakadt és nem tudtam sebességbe tenni

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák