Új hozzászólás Aktív témák

  • Balinov

    félisten

    válasz copass #55205 üzenetére

    huh...Anyamek epp most hoztak tegnap kis kostolot a 7vegi csonyavagasbol... :W

    ha nem mondja akkor Vera, hogy te, szerintem ez hullaszag (marpedig o csak tudja) akkor nekem fel sem tunik...hiaba, allergiasezlony volt..pont mentunk ki Anyuekhoz Abdara ebedelni, jovunk haza erre ott a tuzolto meg mentoauto...na akkor lejott 0.001sec alatt, hogy szar van a palacsintaban.

    Halistennek amugy semmi gondunk nem volt azzal a panellal, anyum kollegajae volt, joval a piaci ar alatt fizettunk, igaz, faterral az egeszet ki kellett festeni (fosulis csorok laktak ott)..Mondjuk erdekes hely volt, annak ellenere,hogy nekunk semmi kellemetlen nem volt benne...elso telen a nappaliablakot kellett 2-3 10-es facsavarral osszehuzatni, mert lebegtette a szel a csipkefuggonyt, meg egyszer epp ettunk a konyhaba, mikor kinezve a lampas csomopontra epp lattuk mindketten, hogy az addig kb szabalyosan kozlekedo 3-as golf egyszercsak a savot megkozolve belecsattan az elotte levo 2 autoba...mint kesobb kiderult, szegeny kozepkoru faszinak epp ott kellett ugy hatsofalit kapnia, hogy a neje ott ult mellette az anyosulesen. Maig nem felejtem el, ahogy a szegeny mentosok ott probaljak ujraeleszteni :(

    6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Új hozzászólás Aktív témák