Új hozzászólás Aktív témák

  • Moddingfan

    senior tag

    válasz magi20 #476 üzenetére

    Kösz, de már megoldottam, ugyanis MEGVETTEM :D Creative Audigy Extreme Gamer RULEZ, besz@rás, döbbenet, wunderschön, egyenesen org@zmus a fülnek :C
    Nem gondoltam volna, hogy ekkora lesz a változás az integrált karihoz képest. Mondjuk röpke 40 percembe került, míg életet leheltem belé és sikerült előhozni az 5.1-et, de megérte. Mindenkinek csak ajánlani tudom :R

    Mod: mi a frász volt itt tegnap? :Y Ekkora fight, b@szod :Y
    Hoax kollégával még nem üzleteltem, magi20-al annál többet és el kell, hogy mondjam korrekt srác :R (amúgy pártatlan vagyok) Sokan sérelmezitek, hogy alkudozik.Emberek!!! Ez üzlet, ha valami nem tetszik, nem kell megvenni/eladni, ennyi. Ha valamit sürgős eladni, akkor többnyire bizony csak fika árat lehet érte kapni, ha nem, előbb-utóbb úgyis megveszi valaki, más portékáját pedig nem szabad fikázni (ahogy haver szokta mondani buliban: ''Hányni nem ér :DDD'' ), mert csak összetűzés lesz belőle (lásd. tegnapi nap).

    Végszóként csak annyit, hogy tessék mindenkinek Velem üzletelni, mert tudtommal eddig senkinek sem volt velem problémája (Bandus-t egyszer megvárattam, de tényleg nagyon el voltam havazva, amúgy szó nélkül cseréltem a lapját, igaz Bandus?), alkudni is lehet, házhoz is viszem a cuccokat...hmmmm...ez talán már túl korrekt, de hát mit tegyek, ilyen vagyok ;] :DDD (ez a Nagyképűség Kft. promóciója volt :DDD)

    Na, szóval PEACE, mert szétcsapok köztetek és én nem leszek olyan nyájas, mint a Kroki ;]

    Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

Új hozzászólás Aktív témák