Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    Öregem Meriva A kocsija vicceskedik
    Reggel pl nem kapott feszültséget a digit klíma(se a kijelzője nem ment és nem is csinált semmit) így lehúzott ablakkal kellet menni hogy legalább a pára lejöjjön
    Majd kiszálltunk felfújni a gumikat és helyre jött.

    Átláttunk a Lidl parkolójába

    Olyan 40perc múlva indítás
    Se a középső kijelző nem ment se a digit klíma kijelzője, de a ventilátor működött és szabályozni is lehetett csak a kis kijelzője nem ment, sőt szerintem a műszerfal világítás se ment de ez nem biztos .
    És lám ha lekapcsoltam a lámpát akkor visszajött a feszültség és életre keltek a kijelzők. Párszor fel le kapcsoltam a lámpát, kulcs ki be párszor nem javult meg.

    Így átmentünk a Pennybe, ott bementem 20percre kijőve indítom és mintha semmi nem történt volna

    Aztán 20Km később meglátunk egy munkatársnál ahogy állok gondoltam megfordulok míg beszélgetnek hát tekerem a kormányt egyszer csak Trabantra váltott, elment a szervó és ESP lámpa jelent meg.
    Leállítottam újraindítottam és megjavult, öreg szerint ez már máskor is megtörtént

    Érzem hogy ezzel még lesz gond

    Érintkezési hibára gondolok, mert sokat megy az öreg a földúton(horgászni) lehet valami szétrázódott
    Vagy beázás

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák