Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Elek Botond

    tag

    válasz Maelephant #7291 üzenetére

    Aj-jaj.
    Az a baj kezdtek megrémíszteni. :D

    Én úgy voltam az egésszel eladtam az 5700 at szeptemberben, jó akkor majd februárban veszek egy 3060 at, némi ráfizetéssel.
    Aha, hát ez nem így lesz úgylátszik, és emiatt nem is figyeltem december elején az alzát, pedig ha tudtam volna h 168 körül voltak az elso 3060ti egyből lecsaptam volna egyre.

    Most meg már itt tartunk h 300+ egy 3060ti. :W

    Nem tudom mi lesz itt, de látom nekem már nagy eséllyel sem 3070 se 3060ti nem lesz, pedig 3070 et is sikerült kifognom tök random 213 ért iponon amit végül vissza is mondtak. :o Nekem a lélektani határ 200-220 körül kimaxolódik, főleg h így visszatekintve a szeptemberi 110 ezerért eladott rog 5700 ára is fáj rendesen. (tény "csak 14 ezret buktam" de 1 évet használtam is rendesen) :D Most laza 160 ba elmenne.

    A 3060 12 gb ban bízom, hátha megjelenésnél kicsit még normálisabb lesz az ára, mint pl 3070 vagy 3060ti nél volt, és akkor gyorsan behúzok eggyet.

    Azóta egyre több alza termék weblapja áll le szóval jó lesz ez... :C :W :DD

    De lehet, hogy nektek van igazatok és venni kellene amíg nem késő, de nekem ezek az árak már tényleg magasak. Az amd megmenthetné megint a piacot. Elég jól jönne. Inkább vegyék azt a minerek, nekem meg haggyják meg az nvidiát. :))

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák