Új hozzászólás Aktív témák

  • Integra

    titán

    válasz #70869248 #630 üzenetére

    ugráltam a végén, nicky kis kansasi táncbemutatóján már csak röhögtem, csirketánc:)
    edvárc soft gumival ment, míg nicky mediummal, úgyhogy nemtom hogy reális esélye lett e volna rá, ráadásul ahogy szóltak neki hogy jön edvárdz, azonnal visszamotorozta az előnyét.
    rossit meg szimplán hisztisnek találtam a nyilatkozatai alapján, ha valami nincsen a kedvére akkor az szar, pedig nem jellemző rá.
    a pontversenytáblázatnál pislogtam hogy max hogy lehet már harmadik helyen, pedig nem nyújtott kiemelkedőt... lesz még itt nagy kavarodás:)
    marco perecén meg nem is csodálkoztam, aki ennyit mondja magának hogy szar, rossz, veszélyes, annál programozva van a bukta sajnos:(

    ami meg ezt a két kommentátor faszt illeti, inkább nem is mondok semmit rájuk, botrány.
    sajnos nem anyáméknál tudtam nézni a futamot, így kénytelen voltam vagy a német vagy a magyart nézni, iszonyat volt.

    ráadásul még megnéztem a cham car torontói futamot, ami egyébként megint dráma volt, nem úgy mint a fos f1, de ezt a két barmot elkéne már küldeni valahova máshova

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Új hozzászólás Aktív témák