Hirdetés
-
GAMEPOD
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
PanVene
csendes tag
Sziasztok!
Egy HTPC összeállítását tervezgetem, a csendesség és a hordozhatóság a két fő szempont. Általános dolgokra, filmnézésre, néha játékra meg kis mértékben virtualizálásra használnám.
Sok utánaolvasás után a következő alkatrészeket válogattam:ház, táp: ANTEC ISK110 VESA
alaplap: ASROCK A75M-ITX
processzor: AMD A6-3500 2.10GHz FM1
hűtő: Scythe Kozuti SCKZT-1000
memória: KINGSTON 8192MB KHX1600C9D3K2/8G
SSD: SAMSUNG 64GB MZ-7PC064B/WW
HDD: Western Digital 500GB WD5000BPVTHa valakinek valami közbevetése van, valami nem jó választás szerinte, azt kérem, hogy mondja el
Zaj szempontjából a hűtő jó lenne ha nagyobb lenne, de magasságra lehet, hogy nem férne el. 65W-os AMD-hez a gyári 44mm, a Kozuti 40mm, a Scythe Shuriken Rev.2-n gondolkodtam még, ez 64mm, vagy még inkább a CoolerMaster GeminII M4-en, az csak 59mm. A ház teljes szélessége 78,6mm, de belül mennyi hely marad a hűtőnek, nem tudom, akinek ilyenje van lemérhetnéÉs végül: azt írják a webshopban, hogy nincs az ISK110-hez tápegység, de külföldi oldalakon, a gyártó honlapján nézve egyértelműen a csomag része, gondolom ez elírás, de jó lenne ha valaki meg tudná erősíteni ezt.
Új hozzászólás Aktív témák
- Fotók, videók mobillal
- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Milyen monitort vegyek?
- Gigantikus leépítéssel építené újra az Intelt a cég új vezére
- Elder Scrolls IV - Oblivion - Olvasd el az összefoglalót, mielőtt írsz!
- Folyószámla, bankszámla, bankváltás, külföldi kártyahasználat
- AMD Navi Radeon™ RX 6xxx sorozat
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- PlayStation 5
- Autós topik látogatók beszélgetős, offolós topikja
- További aktív témák...
- Garanciális! Kingston FURY Beast RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6000MHz Memória
- ASRock Z270 Pro4
- Kingston FURY Beast DDR5 16GB 5600MT/s DDR5 CL36 DIMM INGYEN FOXPOST
- DDR5 Hibás ramok eladók ha egyben viszed INGYEN FOXPOST+Olcsóbb
- Corsair VENGEANCE LPX DDR4 RAM 16GB (1x16GB) 3200MHz CL16 Intel XMP 2.0 INGYEN FOXPOST
- Xiaomi Redmi Note 8T 64GB Kék / Új akkuval / normál állapotban / 12 hónap jótálással
- BESZÁMÍTÁS! GIGABYTE B360 i5 9600K 16GB DDR4 512GB SSD RX 7600 8GB Rampage SHIVA Zalman 600W
- Telefon felvásárlás!! iPhone 13 Mini/iPhone 13/iPhone 13 Pro/iPhone 13 Pro Max
- 87 - Lenovo Legion Pro 5 (16ARX8) - AMD Ryzen 7 7745HX, RTX 4070 (ELKELT)
- 92 - Lenovo Legion Pro 7 (16IRX8) - Intel Core i9-13900HX, RTX 4070 (ELKELT)
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest