Új hozzászólás Aktív témák

  • AndrewTdi

    addikt

    Sziasztok!

    Voltam ma Csabinál, hatalmasat szoptunk, thx to Tuttomoto (ezúton is nyalják meg azt amire gondolok).
    Szóval kb 1 hete elkezdett szivárogni valahol a benzinem. nyilván benzincsap a gyanus, amit kb 2 hónapja cseréltünk. Elmentem, vettem, kicseréltük. Mire hazaértem, ismét szivárgás. Na ok, akkor tűszelep, bár ezt is cseréltük kb 2 hónapja. Elmentem, vettem újat, ma lementem Csabihoz, kicseréltük. De még mindig nemjó, ráadásul a karbiból kijövő vákuumcsőben volt némi benzin. A megvilágosodás:

    NA NEBASSZ! Ez a benzincsap is szar?

    Telefon tuttomotonak, aszongyák nem volt még panasz, de ne fárasszuk őket ezzel, nekik erre nincs idejük, kicserélik. Na de nem ezzel van a gond, hanem ez lett volna a 4. utam a Lurdyhoz Gödöllőről, ez lett volna sok.
    Node végül csabi talált egy benzincsapot, ami jónak tűnt (leteszteltük, vákumra kinyit). Betettük, összerakjuk a motort. Indítás, indul. Igenám, de nagyon sokat kap. Megint kiderül, hogy ennek a csapnak a vákuummembránja lehet átszakadva.
    na akkor ismét bontsuk szét a mocit. Késő délutánra találtunk egy Aerox pumpát, ami már tényleg hibátlan volt. Ez lett a mai nap vége.

    Ja meg a másik.

    Csabi jófejségből lefestette a gyári kipuffomat.
    Aztán rákerült ez :DD

Új hozzászólás Aktív témák