Új hozzászólás Aktív témák

  • runner 125

    nagyúr

    válasz dJ Peer #22270 üzenetére

    Ha, legalább valamire visszakanyarodva reagálsz, kérlek nézz utána mit írtál akkor és mit reagáltam rá én.
    Mert az ilyen esetekből lesz az, h én baromságot beszélek, s majd jönnek ide a kamu 50-est használók, h a Dj Peer bácsi megasztona, ezerötér rencámos lesz a motorom, úgyhogy vegyek vissza az arcbu'.

    Egészen pontosan itt azt írtad, h; "Most le szeretnénk vizsgáztatni, szerintem semmi papír nincs hozzá."

    A semmi papír alapján _ most sem_ és semmikor nem fog rendszámot kapni egyetlen egy 50-esnél nagyobb motor sem.
    Más részből arról nem szólt a fáma, h ez valamikor hivatalosan forgalomba volt helyezve itthon. Mivel az olyan motorokat gyakorlatilag minden elveszett okmány, rendszám nélkül is forgalomba lehet helyezni, mivel a KEK KH nyilvántartásában valószínű megvan a motor, így azon infók után meg tudják mondani mikor vonták ki a forgalomból, s innentől már könnyebb az újbóli magyar forgalombahelyezés.

    Légyszi' máskor kicsit körültekintőbben. Köszi.

    "Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák