Új hozzászólás Aktív témák

  • Tothgera30

    Ármester

    válasz barack1997 #19218 üzenetére

    ...én azért maradok a Piaggionál. Morni nem sikerült olyan jól mint a Pigi vagy a Mina. De ha a levegőszűrőt tisztítják és normális olajat kap, akkor nem lehet vele olyan nagy probléma. Inkább azokkal van, amit külföldi import motorként hoznak, összetákolják hogy menjen, azután meg megy a sz@rkavarás hogy az adott típus rossz. Ugyan ezt pár szerelő eljátssza, mert ugye nem ért hozzá (miért is értene, elvégre nem ebből él) és hülyeségeket beszélnek. Egyszer nekem is az egyik szerelő srác (Suzuki Carmo szervíz) olyanokat mondott hogy ha járatom a motort, nyáron, slaggal hideg vízzel csapassam a hűtőt hogy had hűljön, és az milyen jót tesz a motornak (ezt komolyan mondta). Ekkor rájöttem hogy fizikai tudása egyenlő a nullával, és szerelőként nem alkalmaznám sehol.

    #19219 runner 125: Érdekes árképzése van. Még ha origi 0km-es gép lenne, akkor megérteném. De egy ilyet ha jól tudom 400-500k körül lehet szerezni. Valahogy inkább e mellett döntenék, nyáron pár napot elmennék pályázni, addig is kikapcsolódnék egy ilyen kis aranyos 2T-vel.

    [ Szerkesztve ]

    "A pokol nem hely, hanem állapot"

Új hozzászólás Aktív témák