Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bozso68

    senior tag

    válasz Tarkarongy #33921 üzenetére

    Tegnapelőtt jött meg az enyém. Pont az előtted levő hsz erről szól.

  • AiRLAC

    addikt

    válasz Tarkarongy #33921 üzenetére


    Tüzérségi alaplappal csak jó lehet :D

    Viccet félretéve a Hornet-nél úgy tűnik az Artillery már megtanult egysmást és próbált megbízható, egyszerű szerkezetet készíteni, ami már gyári kiépítésben is jól működik.

    Nekem sima Genius van, a következő modokkal:
    Alu heatbed, mágnese flex PEI (princore) (a gyári üveglap enyhén hullámos volt nálam)
    újfajta Titan heatsink V2 (v4-es X1-en is ez van már, nem menetes hanem sima a heatbreak hüvely)
    új POM kerék a Titanba (normális minőségben megmunkált filament fogaskerékkel)
    új ALU kar a Titanba (gyári műanyag itt is törik)
    titánium heatbreak (ez kurvára megérte)
    CNC megmunkált heatblock+új szilikon zokni (csak a nozzle látszik ki)
    Mellow NF-V6 Volcano nozzle (a gyári katasztrófa, ez jó minőség és olcsó)
    dual petsfang szerű tárgyhűtés 5015 ventivel (ez ABS-ből nyomtatott, vettem készen)

    Maga a cucc extrém csendes, teszteltem előtte Ender5-öt meg Eryone nyomtatókat is.
    Egy Platsa szekrényben lakik és csukott ajtóval nem hallani ha dolgozik.

    Volt ezen kívül még a saját hibámból pár döglött dolog: termisztor, egy MKS alaplapon megöltem a termisztor részt, de itt tudtam komplett lapot+kijelzőt venni használtan 25€ért, mert sokan cserélik 32bitesre meg nagyobb kijelzőre. Ezt mondjuk nem értem, a gyári cucc is tök jól működik Marlin 2.0.9-el megy egy BTT-ről portol TFT firmware-rel (most már, az első évben nem volt még normális firmware egyikre se).

    Nem számoltam össze a modok árait, maga a nyomtató ~220€ volt 2020 októberében, a modok legalább még ennyi.

    Mai fejemmel egy Prusa MK3S-t vennék vagy ha olcsón kellene egy Mini-t, de akkor nem tanultam volna ennyit a 3D nyomtatásról, slicer beállításokról, firmware flashelésről, elektronikáról :)

    [ Szerkesztve ]

    "After successfully ignoring Google, FAQ's, the board search and leaving a undecipherable post in the wrong sub-forum don't expect an intelligent reply."

Új hozzászólás Aktív témák