Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jokeph

    nagyúr

    válasz Paxker315 #128481 üzenetére

    Kb. :D Asus Strix R9 380 4 GB VGA-t (amúgy kiválóan meg van ennek is csinálva a hűtése, 4 éve vettem újonnan, még nem kellett hozzányúlni semmihez) pl. sehogy se bírtam bevarázsolni a magasan kilógó hőcsővei miatt az Aerocool X Predator mATX házba, Sapphire RX 480 8 GB Nitro meg befért egy minimális ügyességgel. Mondjuk a Strix-el mindenképpen megszívtam volna, mert a segédtáp 8 pines csatija nem hátrafelé néz mint a Sapphire-n, hanem felfelé, hiába is tuszkoltam volna be, a segédtápot csak úgy tudtam volna csatlakoztatni, ha eltávolítom/moddolom az ODD tálcáját - de ez számomra egyik sem opció. :U
    Úgyhogy az R9 Strix ment a HEDT gépbe, ott nincsen helyprobléma (TT Core X31 Riing ház). :D

    (#128484) chris-v:
    Jobb, nem nyúlsz vele mellé. Én a csákányos RX 480 8 GB Sapphire Nitro-val is abszolút elégedett vagyok. :D

    [ Szerkesztve ]

    RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

Új hozzászólás Aktív témák