Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Vistaboy #33192 üzenetére

    *kicsinkra = kocsinkra

    Bammeg, megoldhatnák már, hogy ne csak 5 percig tudd javítani a saját hozzászólásodat. :(((

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • lezuvius

    őstag

    válasz Vistaboy #33192 üzenetére

    Érdemes EZT elolvasni és áttanulmányozni. 5000 óra üzemidőt tettek a készülékekbe és ez lett a végeredmény, ha picit is változatosan használ valaki OLED készüléket (értsd TV, játék és film is), akkor nem kell tartania a beégéstől és évekig a legjobb képminőséget tudja nézni.

    Én egy ks7-es Samsungot váltottam ami most egy q6-q7-q8-nak felel meg egy b8-as OLED-re és ég és föld a kettő. Végre nincs felhősödés, a tévének az aljánál a kép nem világít be és mozgás elmosódással sem találkoztam.

    Amióta lecseréltem a régi készülékem és látom, hogy az OLED ténylegesen mennyivel jobb otthon egy felső kategóriás LCD tévénél, azóta nem tudok senkit se buzdítani arra, hogy költsön 300e forint felett a régi kijelző technológiára. Egy kivételt tudok ami egy barátomnak van, az egy 65x(e)/(f)9-es Sony na az a tévé egy jó szinttel feljebb van a régi Samsungomhoz képest és nincs annyira lemaradva az OLED-hez képest.

    Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

  • Interceptor

    addikt

    válasz Vistaboy #33192 üzenetére

    így már értem, elvből nem akarsz velük foglalkozni többet. Az tény, hogy a bankok járnak mindig a legjobban :D

    (#33195) lezuvius : "Végre nincs felhősödés, a tévének az aljánál a kép nem világít be és mozgás elmosódással sem találkoztam."

    Nekem q6fn van 2018-as de ezeket amiket írsz nincsenek jelen. Ellenben kiba jó homogén a kép és jók a színek is, a fekete is bőven vállalható és mérföldekkel jobb az előző lcd-khez képest :) Elmosódás relatív előző tv-hez képest alig érzékelhető, ha adunk rá kis interpolációt teljesen kilőhető és még mindig nem lesz műanyag a hatás mint anno. Interpoláció is sokat fejlődött meg is lepődtem ezen mert nagy ellenzője voltam. Szerintem a Q széria előrelépés volt 2018-ban. Oké a Q6 bfi-je egy kalap sz... de amúgy sem szükséges a fentiek fényében használni és amúgy SZERINTEM most már nem jobb mint az interpoláció.

    [ Szerkesztve ]

    Nem kell drága gép, csak játékra kell

Új hozzászólás Aktív témák