Új hozzászólás Aktív témák

  • phreakdaprof

    újonc

    Sziasztok az alábbi infókat szedtem össze Laptop vásárláshoz. Többnyire az ár kategóriában javasolt HP és ASUS gépek között böngészgettem eddig, de remélem tudtok segíteni egy pár konkrét ajánlattal a paraméterek alapján.
    1. március
    2. 180-220 e Ft
    3. Irodai programok, zene szerkesztő programok, (ableton), video szerkesztés, full HD filmek
    4. Minimális játékhasználat, tudjam kipróbálni az új játékokat, de konzolon játszom egyébként
    6. 15" ban gondolkozom, full HD felbontás jó lenne. Aránylag keveset hordozom, ha még is viszem akkor nem használom útközben
    7. Win 10 , de ha op rendszer nélkül jelentős ár kedvezmény érhető el akkor nem annyira fontos hogy legyen rajta bármi is.
    8. minimum 250 SSD , esetleg ha pici HDD-vel van akciós gép akkor, maradjon pénz hogy tudjak bele venni egy SSD t külön. Memória: 8 GB lenne a elvárás.
    9. Szokásos dolgok megfelelnek, annyi extra igény van hogy USB hub on keresztül rengeteg kütyü van használatban egyszerre, táp feszültség miatt fontos lehet.
    10. Új gép jöhet szóba.
    Előre is köszönöm a válaszokat.

    Eddig amit kiszemeltem az egy HP 15-ay108nh
    http://www.mysoft.hu/details.aspx?pn=1AN84EA%23AKC&utm_source=arukereso.hu&utm_campaign=arukereso.hu_notebook&utm_medium=cpc&utm_term=1AN84EA%23AKC

    esetleg erről ha van valami vélemény... (bár azt olvastam hogy ez a radeon r7 m440 4Gb ami benne van elég ratyi

    előre is köszi a segítséget!

Új hozzászólás Aktív témák