Hirdetés
-
GAMEPOD.hu
ÖSSZEFOGLALÓ
Kérdezés előtt kérlek olvass végig!
Új hozzászólás Aktív témák
-
fuximaxi
senior tag
válasz
Gülredy #89941 üzenetére
Mivel nem derült ki, hogy milyen kiosztás az ami szóba jöhet, gondolom magyar lenne. Ebben az esetben jó lesz neked az ISO kiosztás attól függetlenül, hogy magyar, angol vagy német esetleg valami más. A felirat a kupakon eltérő lesz, de a billentyűk helye meg fog egyezni a magyarral. Mephike pont a napokban linkelte #89767 legutóbb az útmutatót, de már többször is volt szó róla.
Halk megoldásokról is heti rendszerességel esik szó, vagy még annál is gyakrabban, szóval erről is lehet találni elég sok infót ha rákeresel.
Első sorban azt mondanám, hogy keress egy neked szimpatikus billentyűzetet ami hot-swapes és utána tudod cserélni a kupakokat is és a kapcsolókat is.
Szóval pl rendelsz egy Keychron V6-ot hozzá Silent kapcsolókat és szállítással együtt meglesz ~52k jó magyar forintból.
Vagy rendelsz egy Keychron K10 Pro-t ami már alapból magyar és bluetooth-t is tud. Ehhez is lehet rendelni kapcsolókat, csak ebben az esetben érdemes megvárni, míg lesz itthon raktáron.
Vagy lehet egy Varmilo is.
Új hozzászólás Aktív témák
Kérlek kérdésed előtt olvasd el az Összefoglalót!
Ha kifejezetten egy modellt keresel használd a fórumos keresőt, hátha valakinek már van tapasztalata vele!
10.000Ft alatti billentyűzetekből az összefoglaló szerint érdemes választani!
Tudtad, hogy nem magyar feliratozású billentyűzettel is pont ugyanolyan jól lehet magyar szöveget bevinni, mint akármelyik magyar feliratozásúval? wow
"blue switch has paragraph sense , when you press it ,it have a "kacakaca" sound"
A topikban (terméket, munkát, szolgáltatást) hirdetni tilos!
- Politika
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- iPhone topik
- Autós topik
- Intel Core i5 / i7 / i9 "Alder Lake-Raptor Lake/Refresh" (LGA1700)
- Azonnali informatikai kérdések órája
- Hobby elektronika
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Google Pixel topik
- Bontsuk ki ezt a 4K-s vadállatot! - ASUS Prime 5070 unboxing
- További aktív témák...
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest