Hirdetés
-
GAMEPOD.hu
ÖSSZEFOGLALÓ
Kérdezés előtt kérlek olvass végig!
Új hozzászólás Aktív témák
-
nyunyu
félisten
MX Brown erő/elmozdulás diagramm
Kailh Brown erő/elmozdulás diagrammNincs olyan nagy eltérés a kettő között, mind a kettő 60 gramm körül bottom-outol, vagyis nagyjából egyforma kemény rugójuk van. (Gateron Browné puhább náluk!)
Ami eltér: MX Brown taktilis huplijának teteje 1mm elmozdulásnál érződik, míg a Kailhé 0.7mm-nél, illetve a kapcsolási pontja is később van pár tizeddel. (2mm vs 1.9)
(Kaihua Electronics gyártja a Kailh feliratú/márkájü kapcsolókat, egy és ugyanaz a kettő.)
Durandal már 1-1.5 éve nem kapható, importőr igérgeti az utódját, de szerintem abból idén sem lesz semmi
Új hozzászólás Aktív témák
Kérlek kérdésed előtt olvasd el az Összefoglalót!
Ha kifejezetten egy modellt keresel használd a fórumos keresőt, hátha valakinek már van tapasztalata vele!
10.000Ft alatti billentyűzetekből az összefoglaló szerint érdemes választani!
Tudtad, hogy nem magyar feliratozású billentyűzettel is pont ugyanolyan jól lehet magyar szöveget bevinni, mint akármelyik magyar feliratozásúval? wow
"blue switch has paragraph sense , when you press it ,it have a "kacakaca" sound"
A topikban (terméket, munkát, szolgáltatást) hirdetni tilos!
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest