Új hozzászólás Aktív témák

  • #16514048

    törölt tag

    válasz Rick4 #102032 üzenetére

    A kedvedért ránéztem a G4 hirdetésekre, az, amelyik a képek alapján számomra elfogadhatónak tűnik 700k felett van... És itt szigorúan a képek és leírás alapján itéltem, ki tudja a valóságban is ilyen-e, volt-e törve, stb. A valóban jó állapotúak több százezer forinttal többe kerülnek, nem véletlenül.

    Ne vedd rossz néven, csak nem tudom magamban tartani a véleményemet soha, amikor ez a téma előkerül. Sok ember van körülöttem, akik mindig dicsekednek, hogy milyen kocsit vettek milyen olcsón, amikor meg meglátom a kocsit élőben csak fogom a fejem. Az a baj, hogy az ilyenek a pénzükért a legújabb, "legszebb" kocsit akarják, és azt veszik amelyik a legolcsóbb az adott típusból (ami sokszor a leglelakottabb is, csak van hogy ez nekik fel se tűnik...). Én meg mindig azt mondom, hogy azt kell választani a pénzünkért, amelyik a legjobb állapotú. Ha az adott típusból csak az alja fér bele, akkor vagy meg kell próbálni emelni a kereten, vagy olyat kell keresni, amiből van normális azért a pénzért. De ez csak az én nézetem, mindenki azt gondol és vesz, amit akar.

Új hozzászólás Aktív témák