Új hozzászólás Aktív témák

  • #31733248

    törölt tag

    válasz Terapeuta #95428 üzenetére

    "szóval az tény, hogy a piac diktál és az m4/3 nem igazán alkalmazkodott...úgy általában semmihez."

    Nagyon igaz, régebben folyt már arról itt őszinte beszélgetés a márkafan tagok részéről is, hogy az Oly mennyire nem jól reagál és mennyire elhibázottan fejleszti a fotós cuccait. Most sajnos "beérett" a gyümölcs és tönkrementek.

    (#95429) Hi!King

    "épp az MFT haterek érve szokott lenni az ekvivelancia"

    Azért ne jussatok már el odáig, hogy mindenki "MFT hater" akit érdekel a mélységélesség. Tény, hogy e téren mára ez a leggyengébb rendszer és nem csoda, ha egy fotósnál ez egy fontos szempont. Szerintem ezt nem nehéz belátni.

    (#95430) jaanoo89

    Senki nem győzködte itt a másikat, én is csak annyit írtam, hogy a legtöbb potenciális MFT-vásárló a jövőben valószínűleg Sony APS-C-t vesz majd. Teljesen logikus feltételezés, hiszen anyagilag is ez áll hozzájuk a legközelebb. Akinek meg nem tetszik valamiért a Sony, annak ott a Canon MILC kínálata, vagy mélyebben a zsebébe nyúl és penget a Fujiért, esetleg valamelyik FF rendszerért. Sok MFT-st benyelt már a FF világa, a Sony topicban is többen vannak olyanok, akik korábban MFT-vel tolták.

    (#95434) b.vr

    Ezek számodra alighanem egy olyan rejtvények maradnak, amelyeket nem kell megfejtened.

Új hozzászólás Aktív témák