Új hozzászólás Aktív témák

  • aginor

    veterán

    válasz Monya78 #93538 üzenetére

    Hát azt neked kell eldöntened, hogy megéri-e velük javíttatnod. Ha úgy döntesz, hogy nem, akkor érdemes lehet külső szervizeknél is rákérdezni, hátha tudják javítani olcsóbban a hibát, vagy megrendeled a kábelt és megoldod a cserét magad. Ha nem kell forrasztani és nagyon bontani, akár még házilag is kivitelezhető, de független szerviz szerintem vállalja a beépítését.
    Amúgy érdekes ez az általánydíjas árlista. Az árazást látva nem vagyok benne biztos, hogy nem a szerviz leterheltségét akarták -legalább részben- csökkenteni vele. :U

    totálkezdő: az Usában már buktak bele ilyenbe gyártók, és én sem tartom korrektnek, hogy kérésre és saját felelősségre nem adnak alkatrészt. Ezzel lényegében korlátozzák a konkurenciát, már ami a javítószolgálatot illeti. A márkát nem az védi, ha nem ad alkatrészt és ezért a konkurenciához megyek, hanem ha hosszútávon elégedett vagyok a termékkel, a terméktámogatással (ebben mondjuk híresen gyenge az Oly) és a szolgáltatással is.

    Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

Új hozzászólás Aktív témák