Új hozzászólás Aktív témák

  • FEDman

    addikt

    A mirrorless rendszerekben tényleg az a szép, hogy egy DSLR-hez képest tervezés szempontból sokkal nagyobb rugalmasságot ad. Még ha a várakozásaimhoz képest viszonylag lassan is, de azért kezdik ezt a gyártok egyre többféle felállással kiaknázni. Ellenben ez az új Galaxy NX valami olyasmi amire őszintén szólva még én se számítottam. :N

    Valószínű már túl öreges a felfogásom ezekhez a mai kütyükhöz, de nem igazán tudok ezzel az új vonallal mit kezdeni. Persze biztos megvannak ennek is az előnyei, viszont azt sehogy se tudom felfogni, hogy mindez miért pont egy ilyen vázban debütált?

    Amellett, hogy ez az új Samsung váz szerintem méltán kiérdemli a minden idők legsutább, legrondább mirrorless váza címet, emellett ennyire ellentmondásos gép se nagyon született még szerintem ebben a műfajban.

    Már régóta biztosra vettem, hogy előbb utóbb eljutunk oda, hogy valaki kiad egy olyan mirrorless vázat ami kezelőfelületében gyakorlatilag egy az egyben az érintőképernyőre fog támaszkodni. Ezt én elkerülhetetlennek tartottam eddig is, de persze arra gondoltam ezt majd egy végletekig miniatürizált vázzal fogják meglépni.
    Ezzel szemben számomra megdöbbentő, hogy pont a magasságra és szélességre a valaha épített legnagyobb mirrorless váznál spórolták le először a fizikai kezelőszerveket. :Y

    Biztos szuper dolog ez az android, de hogy a valaha épített legnagyobb mirrorles vázon ne legyenek kezelőszervek, ne legyen még csak dönthető kijelző se és helytakarékossági szempontból (?) fogadjon csak microSD kártyát az már nekem egy kicsit sok.. :U

Új hozzászólás Aktív témák