Új hozzászólás Aktív témák

  • Brandynew

    őstag

    válasz xhege #147631 üzenetére

    De igen, vannak vele gagyi telefon problémák :)

    Minél jobb az első telefon, annál jobb lesz az első benyomás az okostelefonokról. Tudom, hogy mit beszélek, tapasztaltam már, hogy egy idősebb rokonom vett magának egy első telefont, valami gagyit, és nem tudott rajta gépelni, akadozott, emiatt azt mondta, hogy nem tudja ő ezt használni. Nem zárta be a háttérben futó appokat, mert elfelejtette/nem jegyezte meg hogy kell, aztán próbált valamit megnyitni, de kifagyott neki. Amikor mutogattam neki a dolgokat, én is tapasztaltam, hogy nehézkes a használata, lassan reagál, gagyi az érintőkijelző. Nem jó érzés használni, csalódás lesz.

    A Redmi 7A-ban elég gyengusz hardverek vannak, aki ismeri az okostelefonokat, sokkal könnyebben boldogul vele, mint akinek először van ilyen a kezében. Első telefonnak én biztos, hogy nem vennék belépőszintű eszközt, ugyanúgy ahogy pl. első fényképezőgépnek sem valami gagyit vásárolnék. A tapasztalt fotós a gagyival is jó képeket készít, az amatőrnek csak profi/félprofi géppel van esélye értékelhető képeket készíteni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák