Új hozzászólás Aktív témák

  • Zsohi

    őstag

    Sziasztok,

    A segítségetekre lenne szükségem autóvásárlással kapcsolatban és mivel nincsen olyan ismerősöm aki értene is hozzá, így tőletek szeretnék segítséget kérni.

    A minap voltam megnézni egy 2013-as automata Mazda 3-ast, Skyactiv 2 literes motorral szerelt darab, 86 000 kilométerrel az órájában az első tulajtól. Az autó teljesen újszerű, festés hibátlan, útfekvése tökéletes. A papírok alapján is gondos gazdája volt. Viszont valami oknál fogva állóhelyből indulva iszonyatosan nehéznek és kelletlennek éreztem, a gázpedált jóval mélyebbre kellett taposni, mint amivel eddig valaha is találkoztam. Amint lendületbe jött már nem volt vele gondom, simán és mindenféle furcsa zörejtől mentesen futott. A nagy kérdés ez mi lehet, vagy ez ilyen? A családban van egy másik autónk ami egy 2012-es, AT, Mazda 5 2.5 literes motorral és 156 000 kilométerrel, összehasonlításképpen ez az autó sokkal kevésbé igényli, hogy kitapossák a belét és jóval könnyedebben indul meg annak ellenére, hogy több száz kilóval nehezebb.

    https://ca.pcpartpicker.com/user/Zsohi/builds/

Új hozzászólás Aktív témák