Új hozzászólás Aktív témák

  • static00

    csendes tag

    @dave118: van az a webes felulete a fundának, felhívom őket, hogy ott fel lehet-e nekik tölteni a lakáscél igazolás vagy sem
    vagy ebben van valakinek tapasztalata? ezzel meg lehet spórolni egy postai sorbanállást+kontaktolást

    @Csabroncka: azaz, technikai számra utalt a funda! unicredit a bank egyébként.

    de hogy mi a frásznak kell a bankba bemenni, miért nem lehet ezt online intézni? kinek érdeke ez, hogy leköhögjem az ügyintézőt, ő meg engem?

    miért nem figyel a bank az ügyfelek és a dolgozók egészségére, kiváltképp ilyenkor?
    amugy meg 2021 van, heló bankok :D

    az előtörlesztésbe nem tudom miért kéne tullap, szerintem a lakáscél igazoáson rajta van minden, ami a fundának kellhet, cím, hrsz. eleve van egy hitel, amihez kellett már tullap, anélkül nem lenne hitel sem.
    ennyi a logika a bankban? :D

    néha úgy érzem, hogy munkát generálnak, és az embereknek azt mondják, hogy "be kéne jönni", mert a bank padlójának koptatásával ők maguknak enegriát gyárstanak a villanyba.
    észszerűbb magyarázatot nem tudok :)

    szerk: meg a lakáscél doksiért miért kéne 2x bemenni? ott a zsé a szmlán már, vezessék át, 5 mp, nyomtassák ki a papírt, csá, ne is lássam őket :) miért kell 2x? áramot fejleszteni?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák