Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fulton

    addikt

    válasz MPowerPH #240553 üzenetére

    Egyébként valahol el kell kezdeni alapon ugye, berendeltem ezt a "mondjuk úgy" legolcsóbb, járható cipőt ami ráadásul click'r hez van. Utcában 46-ost hordok, vettem 47est. Majd meg látjuk. De hogy egy kicsit a napokban beleástam magam, ennek a talp merevsége 2! Namost a stoplit nem lehet csak fixen felrakni! tehát nem lehet finomhangolni. Van két poziciója és go. :F (így elq*ni a cipőt a siminek, ettől kicsit tartok nem e lesz "Hiány" beállíthatóság szempontjából) lehet lesz annyi holt játék a pedálon bekapcsolva hogy ezt ellensúlyozza :F .
    Nw amit próbáltam mtb-s (4 es talp merevség - teljesen jó volt járni), az van hogy szerintem az nyáron melegben, q meleg lenne.
    Én eddig ilyen kis vékony full szellőző cipőben tekertem és imádtam. Sose izzadt a lábam benne. Ezt néztem még ki: Shimano EX3 (4es talpmerevség) (erről viszont nem is lehet még olvasni sem annyira új). Ez egy nagyon jó szellőző cipőnek fest (olyasmi mint amit én használtam), és a stoplija is finomhangolható. Mibe másztam én bele ... :D
    Az utcai cipőben azt tudom hogy nagyon nem jó tartósan, "szabályosan" tekerni.
    A többi keményebb talpú cipővel meg az a bajom, hogy tényleg inkább tekerésre való már sem mint +ba járni benne az meg nekem nem kell.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák