Új hozzászólás Aktív témák

  • trialboj

    őstag

    Tekertem egyet a 26ossal, nehogy sértésnek vegye hogy kicsit hanyagolva lett, erre nem elkezdett finnyáskodni :))

    Mióta megvan enyhe pattogásokat lehet hallani mikor első féket használok, valami az elején nem okés. A headsetet megpróbáltam tisztítani de nem volt benne különösebb por vagy homok.

    Mos tmár viszont akkor is csinálja ha pl kiállva tekerek felfele rosszabb terepen, és több irányból éri erőhatás a huplik miatt.

    Az első villa egy Fox talas 32 fit rlc, komplikált és a jobb oldali lock el van romolva, megtörténhet hogy innen jön a pattogás is? Már többször jártam vele a szervizben de sosem volt ott az aki állítólag ért hozzá : (

    Bármi ötlet mitől jöhet, a kezdő körökön, hogy nyeregcső, egyéb kerék v más nem elég feszes, már túl vagyok. Headset v villa a gond, de nem igazán tudom mit tudnék még csinálni a headsettel, azt meg főleg, hogy mi van a telóban, ami ilyen fura recsegő/pattogó hangot ad ki.

    Egy zsivány kép a mai napról :D

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák