Új hozzászólás Aktív témák

  • vallas

    senior tag

    Sziasztok!

    Meg volt a tókerülés tegnap....

    ez a nettó idő bruttó 13 óra lett...

    Straváról másolva, mert lusta vagyok...
    Nem akarok vissza menni Ádám -Éváig, de Judit a múlt heti 67k-s addigi leghosszabb tekerése után mondta, hogy szívesen menne még hosszabban, én meg poénból betoltam egy mi lenne, ha körbe tekernénk a Balatont? Egyből rávágta,hogy mehetünk, így nem volt mit tenni menni menni kellett :) meg különben is mire várjunk... Csütörtökre még csak 30 fokot írtak, így 8:30 kor elrajtoltunk Vonyarcról, az északi partnak. Én rutinosan egy új SPD cipőben kezdtem neki a távnak, mi baj lehet belőle alapon, ami végül is be jött, de 80 km-nél azért igazítani kellett a stoplin, utána már viszonylag rendben voltunk.. Nem hajtottuk szét magunkat, de nem is ez volt a cél.. Lehoztuk az egész kört mindenféle technikai gond, defekt, láncleesésé nélkül, aminek örültem, bár volt nálunk minden is... a déli part az azért már hosszú és unalmas volt, de itt Judit sokat vállalta a vezetést a pihekönnyű acélvázas 15 kg-s outijával... :) ami csak emeli a teljesítményét... Itthon jól esett a hideg sör és a zuhany....
    Nem lesz ebből heti program mert 150 k után már mindegy milyen ülésen ülsz, fájni fog, de évente egyszer tuti megismételjük...

    Az új cipőt itt kipróbálni lehet nem volt a legjobb választás, de túléltem.. :)
    Nem volt szerencsére olyan meleg, mint mondták, vagy csak nem éreztük, kellemesen elfáradtunk, de most igazából még izomlázam sincs, csak a nyakamnál fáj, de majd ma a masszőr megdolgozza.

    amit ettem ittam: 1 db műzli, 1/2-d BCAA 1 sótabi, meg egy fél borjú bécsi :DD meg egy fagyi

    mondjuk ez után kicsit lassabban mentünk-....

    inni kb 6*7 dl iso/víz keverék, inkább víz, 2 Red bull 1 kóla

    képek: [kép] [kép] [kép] [kép] [kép] [kép]

    A Garmin 830-s 18 %-ra merült 100%-ról a 13 óra alatt.

    strava link akit érdekel... [link]

    [ Szerkesztve ]

    .............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

Új hozzászólás Aktív témák