Új hozzászólás Aktív témák

  • soldier2

    őstag

    válasz killerjohn #25295 üzenetére

    Szerintem az itt épp hozzászólók közül én vagyok a legzöldebb, így talán az én kezdeti emlékeim a legfrissebbek. Én első perctől jobb kávékat készítettem mint a Tchibo kapszulás - már amikor lejött a kávé, mert első nap majdnem hazavágtam a gépet, úgy befulladt (a háromjáratú nem nyitott ki valamiért, ezért kis túlnyomással jött le a kar) - Nekem kezdetben egy Pacificcafe cucc volt(géppel kaptam), meg a daráló mellé adtak 250g Trucillo-t, ezek fele ment a lefolyóba, fele iható volt. Nagyjából ennyi kellett, hogy rendszeresen, megbízhatóan tudjak kávét készíteni. Szóval kitartás, biztosan jobb lesz mint a nespresso, de ahhoz le kell önteni egy pár kávét a lefolyón. Kezd a duplával, sokkal gyorsabban lesz sikerélményed, és valami olcsóbb kávéval, hogy ne fájjon a szíved, mikor megy a kukába. Ha már megbízhatóan megy a dupla, akkor jöhet a szimpla is (8-9-10 g-al töltsd a gyári kosarat), a gyári kosárral is lehet kávét készíteni.

    Amire mindenképp szükséged lesz a gép/daráló kombón kívül
    1. Tamper (kb 6-7k)
    2. Vakszűrő - párszáz forint
    3. Kettes kifolyó (ha valami rejtélyes okból egyessel jönne a gép) - 600-700 ft
    4. Tersonet - 1000ft zacsós kiszerelésben (doboz akad otthon) és évekre elég
    5. Tescós vízkőoldó - 700 ft - 2 alkalomra elég

    Opcionális:
    1. LM szűrő a jobb szimplához + 41 mm-es tamper + fragola féle tölcsér kb 10k
    2. ha tejes italokat isztok tejhabosító edény 3k

    Most több nem jut eszembe, remélem nem maradt ki semmi.

    Van úgy, hogy bizonyos aktákat ki kell nyomtatni. A https://fundaforest.eu/hu oldal meglátogatása csökkenti a környezetterhelést. Köszönjük, hogy kattintott!

Új hozzászólás Aktív témák