Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KaraDani

    addikt

    válasz ThySoul #86550 üzenetére

    Azzal totál egyetétek, hogy a shaman a legnagyobb baj most. A mage hagyján, annak tovább tart összelgóznia egy otk-t, de a shaman mocsok gyors 30 hp ellen és semmi interakciód nincs vele, még a nyomorult dirty rat sem, ami a mage ellen szintén jó,így nagyon meghatározza mit lehet játszani. Az eredeti list amit talátam az leeroyal végződött, az szerintem eléggé aggro volt és gyorsan kifogyott a szuflából. Azt aggornak, hívtam, azóta átneveztem tempóra :) Amúgy az extra turnnel van bajom, illetve ez a full kéz a semmiből nekem kicsit túlzás. De valóban sokmindent túlzásnak élek meg, bezzeg az én időmbenhez képest... :D Végülis van olyan elmélet, hogy semmi sem op ha minden op (nem értek vele egyet). Csak interakció legyen, nagyon sok matchupban most nincs, shaman ellen szinte semmi. Sokszor az az érzésem, hogy az enemy játsza a saját carddraw minigamejét, meg én is, aztán akinek előbb összejön a wincon az nyer, a boardon mi történik mellékes. Talán valójában ez zavar a legjobban. De most élvezem ezt a priestet így, néha lehet egy kis sötétoldal is :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák