Új hozzászólás Aktív témák

  • h3lios

    addikt

    "Érdekes" a meta így 1 fél hónappal a megjelenés után. Az érdekes alatt azt kell érteni, hogy pure cancer, highroll az egész.

    Kicsit kifejtem mire gondolok.
    Paladinstone !

    60% Baku, 30% Greymane, 10% Murloc.
    És az egész másról sem szól, hogy mikor húzod fel azt a kib.szott divine favort. Ha olyan pakli ellen játszol ahol a másik is kiszórja a kezét csupán a szerencsén múlik, hogy mikor húzod fel. Ha jókor, akkor nyersz, ha rosszkor akkor nem.

    És mivel én az esetek 90%-ban nem aggro fossal játszom ezért mindig szívok miatta.
    Akkor ott van az új fegyver, ami az esetek 99,999999999999999%-ban jó effektet kap az ellenfélnél. Az új kieg óta konkrétan csak 3 verziót láttam magam ellen: Dude gyártás, Divine Shield, + attack
    Taunt még csak véletlenül sem volt, amikor én játszok azzal a paklival mindig azt a verziót kapom.

    Lépjünk túl a paladin kérdésen.

    Cubelock, Taunt Druid.

    Mind a kettő paklit szeretem, nyilván most divatos utálni őket, mert megfogja az aggrot. VISZONT !
    Rohadt unalmas ellenük a játék, főleg a Lock ellen. Ha a kettő egymásnak esik fél órás meccsre lehet számítani.

    Ráadásul mivel mindenki a Cube-ot akarja counterelni elmebeteg mennyiségű silence van a metában. Találkoztam 1 arccal aki konkrétan 2 spellbreaker + 2 pakollyal játszott. Bármi mással lehetetlen játszani amiben 1 kicsi kreativitás lenne, mert kapod a silencet azonnal.

    Quest Rouge.

    Az említett 2 greedy pakli miatt előkerült ez is újra.

    Ugyan olyan fun and interactive ellene a játék, mint régen. Azzal a kicsi különbséggel, hogy kapott 1 csomó lapot, amivel röhögve lehet teljesíteni a questet.

    B-tag: H3lios#2825

Új hozzászólás Aktív témák