Új hozzászólás Aktív témák

  • Plata

    félisten

    válasz INMOTEP #64208 üzenetére

    Úgy érzem egy kicsit mindenkire rossz hatással volt az időjárás.
    Túl nagy balhé lett,ha valakit nem akarnak látni ph sessionban akkor nyomnak rá kicket és kész.
    Emiatt kér összebalhézni.Meg veszekedni.Intézzék le játékon belül egymással és kész.
    Nekem még komoly gondom egyikkel sem volt,nem is öltek meg nem is tolták el az eladásom.
    Az meg hogy cseten beszól valaki nagy ügy,írj neki vissza és kész.
    Múltkor is Kele vagy egy órát cseszegettet cseten,de le sem tojtam,mert lopkodtam a ládákat,max néha elküldtem a búsba.Meg ha más is kötözködik,ha jó kedvem van akkor max pár keresetlen szóval megszórom.
    Grand szerintem a barát listámon van,de nekem még nem tett olyasmit ami miatt törölnöm kellett volna.
    Gondolom valamelyik kötözködő egyénnel összevesztek,nem hagyta magát oszt elfajultak a dolgok,de ez a kettőjük ügye lenne,egymás között kéne elintézni nem az ovónénihez futni mert pistike szétrúgta a hátsóm amiért le anyáztam.
    Szerintem fejezzük be ezt a témát,mert végül Cactus morcos lesz és tűpárnát csinál az alsó felünkből. :B
    Egyébként meg akinek gondja vagy problémája van valakivel hozzon legalább képet,vagy ahogy a WoT topicban mondanák replayt vagy meg sem történt. ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák