Új hozzászólás Aktív témák

  • AxBattler

    félisten

    válasz LuckyL #18027 üzenetére

    Én sem értem a dolgot.

    Elvileg 3-4 hetet mondtak, hogy addig külföldre megy a kártya, ahol a gyártó javítja, cseréli a ventit, és majd minden szép és jó lesz, de most másfél hónap után azzal jöttek, hogy nem tudja a gyártó vállalni... ami elég érdekes, mivel szerintem a Giga nem nagyon változtatott a WF lapátokon.

    És erre beajánlanak egy náluk éppen akciós, alap hűtéses, tápcsati nélküli GTX 1050 Ti-t. Mondjuk teljesítményre nagyjából egál a két kártya (azóta utánanéztem), de akkor is:
    1, ne egy fapados modellt ajánljanak a Gaming hűtéses VGA helyett (MSI Gaming, Giga WF2, vagy Asus Strix már okés);
    2, ha olcsóbb kártyát adnak, akkor fizessék ki a különbözetet;
    3, ha drágább kártyát választanék, akkor én fizetem ki a különbözetet.

    [Már eddig is lehetett ezt-azt olvasni AQUA-ról szóval lehet, hogy mégiscsak szürkeimportos / vám ÁFA trükközős cég. Magam eddig egy Samsung TV-t gariztattam náluk, de a fájóan hosszú átfutási időn kívül nem volt velük gondom. Ezek után lehet inkább hanyagolom, nem ajánlom másnak sem a boltot.]

    [ Szerkesztve ]

    "Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

Új hozzászólás Aktív témák